Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megtanítanátok ez esetben...

Megtanítanátok ez esetben begyújtani a kamasz gyerekedet, vagy inkább olajradiátort vennél?

Figyelt kérdés
Szóval olyan házba költöztünk, ahol nincs gáz, fával fűtünk. A gyerekem 14 éves, délután előbb ér haza mint én, addigra sajnos kihűl a ház, mondta is nekem a gyerekem hogy már pulóverben is fázik mire hazaérek. Pedig reggel indulás előtt begyújtok. Szerintetek korai megtanítani a begyújtást egy 14 éves gyereknek? Féltem tőle őt egy kicsit. Viszont úgy hallottam hogy olajradiátorral fűteni már napi 2-3 órányi időtartammal is meg tudja dobni jelentősen a villanyszámlát. Hallottam hogy fűtő klímával hatékonyan lehet fűteni, de egy olyan vételét sajnos mostanában nemigen tudom kifizetni. Szóval a fenti két megoldás marad egy darabig.
márc. 24. 13:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Mar 8 evesnek megtanitanam,megneznem,hogy csinalja a jelenletemben ,sot vele gyujtatnek be mindig,h egyedul is megbizhatoan gyujtson be.

Ha nem bizol benne es nem osztonzod az onallo cselekedetekre,akkor elegkeptelen donteskeptelen onbizalomhianyos felnott lesz.

márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már 8-9 évsen együtt tüzeltem apámmal a kazánban, segítettem neki, önállóan simán be tudtam gyújtani 11-12 éves koromtól, hogyha volt felvágva tüzifa, szén. Nem egy nagy etwas.


Mondjuk most már 40-en túl nagyon örülök neki, hogy a saját házamban csak egy kapcsolót kell elfordítani a kondenzációs kazánhoz, hogy legyen fűtés...

ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!