Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedjem a lányomnak, hogy...

Megengedjem a lányomnak, hogy a Shein oldalról rendeljen?

Figyelt kérdés

A Shein egy kínai oldal, ezért nem annyira bízok benne, a lányom most 13 éves, már egy éve nyaggat, hogy had rendeljen, de eddig nem engedtem neki, szerintetek megengedjem?

Attól is tartok, hogy olyan lesz, mint a korabeliek, nem szeretném, ha ő is olyan legyen, hogy egy mondatot ne lehessen vele beszélni, mert csak a pláza érdekli, tudom egy rendeléstől nem fog még ,,elkallódni", de nem akarom, hogy ,,pláza cica" legyen belőle, tudja milyen dolgozni, mert minden héten megy tehén és lótrágyát takarítani, de akkor se szeretném, hogy műszempillás, haspólós kis tini legyen.



márc. 6. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Műszempillát és haspólót akar rendelni?
márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
68%
13 évesen eleve nem dolgozhat...ha csak nem a mama farmján zsebpénzért.
márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
#tutikamu
márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne?

Ha annyira korlátozod akkor 1000-szeresen fog lázadni,és jogosan.

márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem akar műszempillát rendelni, csak valami farmert mondott, és filceket, nem pénzért dolgozik, csak segít az egyik közeli farmon.
márc. 6. 16:33
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Én anyaként is szoktam a Sheinről rendelni, nem értem az összefüggést a plázacicasággal. Ruhát nyilván szoktatok neki venni, a Sheinen meg baromi gazdag a termékválaszték (nemcsak haspóló van, bár nem értem, miért tragédia, ha ilyet is hord egy tini).

Na, így végképp nem értem, hogy farmert. Ha a Sheinről veszi, plázacica lesz, ha a Levisből, akkor nem?

márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Szegény gyerek... 13 évesen nem lószart kéne pucolnia.

Kérdésre válaszolva, igen, engedném.

márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
92%

Na most meg végképp nem értem...

Kérdésben írod: de akkor se szeretném, hogy műszempillás, haspólós kis tini legyen

Utána válaszban:Nem akar műszempillát rendelni, csak valami farmert mondott, és filceket, nem pénzért dolgozik, csak segít az egyik közeli farmon.

Akkor honnan a fenéből fantáziálsz ilyenen ha nincs rá semmi jel? Vagy ez csak a te fejedben van? Meg kérdésben nem írtad le hol dolgozik de amint írtam, hogy biztos farmon a mamánál egyből írtad segít a közeli farmon.

annyira kamu...

márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
1-es vagyok. Na, ha farmert akar, és amúgyis vennél neki, akkor nem édesmindegy, honnét szerzi be? A Shein is csak egy bolt a sok közül.
márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
69%
eleve nem volt szegény lánynak normálisabb meló mint tehén és ló trágyát takarítani? Biztos leányálom...Ha nem pénzért dolgozik akkor miből akar rendelni a sheinről? te veszed neki? Eléggé ellentmondásos az egész katyvasz.
márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!