Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek olyan táborba a...

Elengednétek olyan táborba a gyereket 1 hétre, ahol csak 1x telefonálhat haza?

Figyelt kérdés

Tudom, régen is így volt, amikor mi gyerekek voltunk.

Bár amikor én gyerek voltam, én már kaptam telefonkártyát, és bármikor haza tudtam telefonálni.

Most a 13 évesem olyan táborba szeretne menni, ahol nincs telefon, és az 1 hét alatt 1 nap van, amikor telefonálhat.

Az a része tök jó, hogy nincs telefon nyomkodás. Csak nekem ez szokatlan, hogy 1 hétig nem hallok felőle. :D

Eddig max 2-3 napot töltött távol, és akkor is bármikor tudott írni mondjuk.


márc. 28. 07:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
39%
Biztos, hogy nem
márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
38%
Olyan érzésem van, hogy a tábor szervezői valamit titkolni akarnak.
márc. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
64%
Nem engedném el. Az rendben van, hogy ne a telefont nyomogassa nem azért van fizetve a tábor, de a kommunikációt nem szüntetném meg a szülőkkel. Ez a heti 1 telefon engem nem nyugtatna meg. Kit zavar, ha este naponta 1x felhívja a szülőt?
márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Ha megbízható aki szervezi.
márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
39%
Nem.
márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
38%
3# +1
márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, hogy kik szervezik, megbízom-e bennük.

Régen egyszer sem volt hazatelefonálás a táborokból.

márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Én elengedném. Egy talpraesett, önálló gyermeket szeretnék nevelni. Ha menni akar el kell engedni. Itt veled van a baj, nem a gyerekkel. Ez a mai szülök nagy hibája, hogy mindentől meg akarják védeni a gyereket, bura alatt tartják, közben meg nem veszik észre mennyit ártanak ezzel a gyermeknek.
márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Elengedném ha a gyereket nem zavarja. Soha nem telefonáltunk haza a táborokból, képeslapot küldtünk, persze előbb hazaértünk mint a lap 😄 Szép idők voltak amikor még nem volt a gyerek 0-24 szülői kontroll alatt....
márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%

Az én gyerekem jart ilyen táborba. 11-12 éves volt. A tábor vezetőt lehetett hívni minden este, de nem hívtuk naponta, csak kb heti 1x. Ha baj van, úgyis telefonálnak.

Sport tabir volt egyébként, a végén bemutatóval, amin részt vettünk.

Nem kell túlfélteni a gyereket

márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!