Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek olyan táborba a...

Elengednétek olyan táborba a gyereket 1 hétre, ahol csak 1x telefonálhat haza?

Figyelt kérdés

Tudom, régen is így volt, amikor mi gyerekek voltunk.

Bár amikor én gyerek voltam, én már kaptam telefonkártyát, és bármikor haza tudtam telefonálni.

Most a 13 évesem olyan táborba szeretne menni, ahol nincs telefon, és az 1 hét alatt 1 nap van, amikor telefonálhat.

Az a része tök jó, hogy nincs telefon nyomkodás. Csak nekem ez szokatlan, hogy 1 hétig nem hallok felőle. :D

Eddig max 2-3 napot töltött távol, és akkor is bármikor tudott írni mondjuk.


márc. 28. 07:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
91%
Atyaég, mennyi helikopterszülő. A gyerek kamasz, nem óvodás.
márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
38%
14! Egyetértek.
márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

18., 19essel értek egyet!


A gyerek 13 éves! Mióta szedi a gyógyszert? Mert, ha évek óta, akkor bizony már el kellett volna jutni odáig, hogy ő maga figyeljen rá.

Én elengedném így is. Mitől félsz, mi történik? Ha baj van, úgyis hívnak. A tábor előtt egyébként ki kell tölteni egy nyilatkozatot, amiben a rendszeres gyógyszerre is rákérdeznek nyilván. Vagy, ha allergia, ételintolerancia van...

Sztem elég nagy már ahhoz, hogy táborba menjen, még ha csak 1x telefonálhat haza, akkor is. És hálás lesz, hogy elengedted.

márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért, mi rossz történik 5-6 nap alatt? Semmi, legalább nem a telefont nyomogatják.
márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi helikopterszülőt, te jó ég.


Az enyémek is hasonlóan túlféltőek voltak, 21 évesen úgy húztam el tőlük, mint a franc. Végre lett életem :D

márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
56%

Ha ő akar menni, igen.


Én viszont sehány évesen sem mentem volna olyan táborba, ahol megszabják, hogy mikor telefonálhatok haza.

márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
90%

ha baj van, úgyis a nevelők hívnak, ha nincs baj, max. az esti közös programokból szakítod ki azzal, hogy belecsörögsz, mert hiányzik neked anyuci pici babája...

hagyd már szegényt kicsit önállósodni. naponta két szem gyógyszer beszedése nem olyan kaliberű probléma, amitől ne lehetne normális élete.

márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő akarna menni és megbíznék a táboroztatókan, persze, hogy elengedném. Én 11 évesen voltam először 3 hétig külföldön cserediákként, tök jó élmény volt. Levelet írtunk, meg heti egyszer beszéltünk telefonon. Az én fiam is 13 éves, biztosan elengedném, de ő nem ilyen típus, semmilyen táborba nem akar menni.
márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha tényleg ő akarja.

2. Ha lecsekkoltam a táboroztatókat, hogy tényleg megbízható szakemberek.

3. Ha 100%-ig tudom, hogy vészhelyzetben, baj esetén mégis hazatelefonálhat. Tehát azt a heti 1 hívás nem vasszigorral tartatják be.

márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
13%
Tehát helikopter az az anya aki nem szívesen engedné el a gyerekét egy olyan táborba ahol egyszer telefonálhat haza? Ahol konkrétan ismeretlenek vigyáznak rá. Valahogy én nem lennék nyugodt akármilyen szakemberek körében lenne is.
márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!