Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek olyan táborba a...

Elengednétek olyan táborba a gyereket 1 hétre, ahol csak 1x telefonálhat haza?

Figyelt kérdés

Tudom, régen is így volt, amikor mi gyerekek voltunk.

Bár amikor én gyerek voltam, én már kaptam telefonkártyát, és bármikor haza tudtam telefonálni.

Most a 13 évesem olyan táborba szeretne menni, ahol nincs telefon, és az 1 hét alatt 1 nap van, amikor telefonálhat.

Az a része tök jó, hogy nincs telefon nyomkodás. Csak nekem ez szokatlan, hogy 1 hétig nem hallok felőle. :D

Eddig max 2-3 napot töltött távol, és akkor is bármikor tudott írni mondjuk.


márc. 28. 07:34
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Közelemben van az a tábor. Szerintem hívd fel az úriembert és kérdezd meg hogy ilyen esetben esetleg reggelente oda e telefonálhatsz vagy hogy nekik van e arra kapacitásuk hogy figyelmeztessék a gyerekedet?

Vagy bízz meg a gyerekedben hogy be fogja venni!

Egyébként szerintem is nagyon jó az a tábor ha nagyobb lesz a gyerekem én is engedném oda.

Illetve a gyereked nagyon szörnyen érezné magát ha csak a gyógyszer miatt nem engednéd el. Azt érezné hogy nem bízol benne illetve saját magát se szeretné azt hinné nem élhet teljes életet a gyógyszer miatt. Persze ez nincs így de gyerek ilyenkor minden fordul a fejükbe.

ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!