Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jelenleg mik a viral termékeke...

Jelenleg mik a viral termékeket a kamaszlányoknál?

Figyelt kérdés

Megvesztegetés miatt kéne a segítségetek.


Pl. a Diesel 1DR táska, Adidas Samba (bár erre ma megkaptam, hogy a "sima" az már nem divat, szóval nem tudom:D).


Elektromos kütyüból tudom, hogy a Dyson hajvonala, FOREO cuccok.


Mi az, ami a 16-18 éves korosztálynál most "wow termék"?


ápr. 22. 19:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegyik tinédzser ugyanazt szereti. Nekem anno jöhettél volna valami akkoriban trendi szarral, nem érdekelt volna. Mert alternatívabb körökben mozogtam és ott egyáltalán nem volt menő, az amit a tiktok-on látsz.
ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Ő tipikus “csajos lány”.
ápr. 22. 20:34
 23/39 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz megvesztegetni 24 évesen egy tini lányt?
ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Fuhh nem akartam ebből magánéleti kérdést csinálni, én tényleg csak arra vártam, hogy 5-6 anyuka leírja nekem, hogy a lányuk miért könyörög, mit akar a szülinapjára, mire gyűjt.


A párom lányáról van szó, aki állandóan csinálja a fesztivált, ennek következtében a mi kapcsolatunk is hullámzó. Mert nyilván ugrik a romantikus este kettesben, ha a lány anyja azzal hív minket, hogy nálunk van-e a lány, mert otthonról elindult azzal, hogy itt alszik (és nálunk meg pont nincs)?! Több ilyen volt az utóbbi időben, úgy torpedózza a kapcsolatunkat, mint valami csatahajó.


Nem gondoltam, hogy ezen tudunk változtatni, reméltük, hogy gyorsan eltelik ez a 1,5 év, amíg elkezdi az egyetemet és jobban a saját dolgával foglalkozik... :D

Itt jött egy kis szikrányi lehetőség. Levágattam a hajam, a Dyson hajformázóm így felesleges lett (göndöríteni ezt a hosszt nem akarom). Kérdeztem, neki nem kell-e, mire én voltam a világ legjobb fej embere, konkrétan a nyakamba ugrott, mikor odaadtam neki. Úgyhogy mostantól jutalmat kap, ha nem rontja el a hangulatot itthon.

ápr. 22. 20:47
 25/39 anonim ***** válasza:
87%
Mielőtt válaszoltál tudtam hogy "mostoha " vagy. Hidd el ez nem arról szól, hogy divatos vagy öregek vagy-e. Ez arról szól, hogy utal téged, mert elvaltak nemrég a szülei, amiért téged okol, és anyuka otthon is téged szid, mert az apakomplexusod miatt együtt vagy egy vén fószerrel. Lehetsz akármilyen trendi, akkor is utálni fog.
ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

2 éves korában váltak el a szülei, azért, mert az anyja szerelmes lett másba.


Anyuka nem szid, jóban vagyunk, már amennyire egy ilyen helyzetben ez lehetséges. Nem vagyunk legjobb barátnők, sőt, barátnők sem, de beszélünk, a lány névnapját családilag együtt ünnepeltük, ha a férjemet nem éri el, hív engem.

ápr. 22. 21:26
 27/39 anonim ***** válasza:
81%
amúgy vágod hogy nem hülye a lány se, amint összerakja hogy nem szívjóságból kapja a cuccokat, azonnal elkezd rájátszani... a vagyonodból is kiforgat a családját megbosszulva... máskor nem feküdj össze családos férfiakkal, akkor nem rád lesznek dühösek a tönkrement házasságért.
ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Olvasni megtanulhatnál, mielőtt hülyeségeket büfizel fel.
ápr. 22. 21:27
 29/39 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez így nem fog működni, illetve elég szomorú is lenne, ha bizonyos tárgyakért cserébe hagyna titeket nyugodtan. Más módon kéne vele kompromisszumot kötni, és inkább szép szóval próbálj rá hatni. Már elég idős ahhoz, hogy megértse ezeket.
ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

A Dysonnal működött. Egy próbát megér, mert lassan már a hajamat tépem.


Elég idős, és sajnos elég akaratos is. :D

Nem azt várom, hogy ettől majd azonnal szeretni fog, csak örülnék, ha az életünk kicsit nyugisabb, dráma mentesebb lenne.

ápr. 22. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!