Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tegnap buliba voltam, mit...

Tegnap buliba voltam, mit akarhatott tőlem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány, volt egy srác, aki egyfolytába nézett bármit is csináltam, majd a haverjaival mindig arra jöttek-mentek amerre én voltam. Nem tudom ki volt az, de jól nézett ki :D Lehet h nem akart semmit, mert nem jött oda, vagy csak besz*ri vt??
2010. nov. 28. 15:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Egyebkent szinte minden kamasz azt hiszi magarol hogy csunya.

Lehet meg fogsz talalkozni azzal a fiuval es ha megint ugy viselkedik akkor valoszinu akar toled valamit,de azert en megneznem kik a baratai"embert baratjarol,madarat tollarol"

2010. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
hát haverjaival volt! ők is normálisnak tűntek, de nem egyfolytába volt velük, csak amikor ki-be járkáltak :D
2010. nov. 30. 20:40
 13/26 anonim ***** válasza:
anyád tudja, hogy bulikba jársz kemény 14 évesen??? nincs jobb dolgod? pisis
2010. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
az a gond, h végülis nem buli volt hanem bál, amibe ők mondták h menjek el! szóval, 1.nem vagyok pisis, 2. ezekszerint tudják, 3. nincs jobb dolgom, mert tanulok, jó tanuló vagyok, és minden amit kell megcsinálok!! Ennyit erről, te se lehetsz több 18-nál!!
2010. nov. 30. 21:35
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
őszintén szólva 20 éves vagyok, és élettársi kapcsolatban élek... Szóval te nekem ne szólj be, pisis
2010. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

hát én 15évesen "végig sírtam" egy éjszakát a diskó után, hogy soha többet nem látom azt a fiút....

2év múlva összejöttünk, kb. 3napra.nem volt nagy szám.

:(

nyomozz utána, valaki csak ismerte

2010. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

utolsónak ; :)

Te 20 éves bárki is!!

Nem érdekel az élettársi kapcsolatod, ha választ nem birtál adni, akkor nekem itt ne nagyoskodjál! Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát! Semmi bajom nincs veled, csak gondolom rossz napod volt! Van ilyen... Reméljük hnapra jobban leszel!!

2010. nov. 30. 22:16
 18/26 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó kommentem, és befejeztem, pisis.

Ne játszd meg az ártatlan és megértő szűzet, mert nem veszem be. Ne írj olyat, amivel nem értesz egyet. Dühös vagy rám, valld be, ne add elő az "akkor is én lszek az okosabb" műsort. Jah, és tegnap nem volt rossz napom, csak eleve nem csípem ezeket a mai 13-14 éves csajokat, akik azt hiszik magukról, hogy ők szarták ki a világot.

2010. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: Amúgy hogy ha nem olvastad volna akkor a kérdező írta,hogy tulajdonképpen nem is diszkó volt,hanem egy bál ahol nem ivott,nem szívott be és nem cigizett. Ha jól tanul és ha nem szokik rá a káros szenvedélyekre akkor miért ne menjen el ilyen helyekre. Nem azt mondom,hogy minden hétvégen egy diszkóban a helye ,mert persze van arra még ideje,de ha nem csak piálni megy akkor miért ne... Én is 14vagyok. Nyáron háromszor voltam diszkóba es semmi bajom sem lett.

És a kedves kérdezőnek: Szerintem tuti akart valamit csak nem mert leszólítani.Ha pedig nagyon meg akarod őt keresni akkor próbálkozz közösségi oldalakon hátha ott megtalálod :)

2010. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszii :D:D

20 éves: én komoly nem haragszom rád, inkább megértelek! sok olyan lány-fiú van aki elég botrányos. Énse vagyok velük megbékélve, mert azthiszik ők megtehetnek mindent! pedig nagyon nem így van!!

2010. dec. 1. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!