Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tegnap buliba voltam, mit...

Tegnap buliba voltam, mit akarhatott tőlem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány, volt egy srác, aki egyfolytába nézett bármit is csináltam, majd a haverjaival mindig arra jöttek-mentek amerre én voltam. Nem tudom ki volt az, de jól nézett ki :D Lehet h nem akart semmit, mert nem jött oda, vagy csak besz*ri vt??
2010. nov. 28. 15:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én annyiban egyet értek, hogy most itt végül is te azt várod tőlünk, hogy dicsérjünk? Na EZ a szánalmas.
2010. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20 éves: szerintem is nagyon sok az olyan 13-14 éves lány akik azt hiszik magukról,h a világ közepei,manikűröshöz járnak,festik a hajukat, mindenkivel összeszűrik a levet...

de nem az összes fiatal ilyen!!!

szerintem a kérdező pont nem ilyen kategóriába tartozik..

én 13 éves vagyok én nem járok bulikba,festeni is ritkán festem magam akkor is halványan és nem fiúzok...

a barátnőimmel lógok vagy gépezek...és nem vagyok elszállva magamtól mert nem vagyok magammal megelégedve és elsősorban magamnak akarok tetszeni nem másnak

szerintem a kérdező is inkább ebbe a kategóriába sorolható..

mellesleg meg te is voltál gondolom 14 és már ebbe a korodba biztos nem a babák haját fésülgetted:)

2010. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt akarom h dícsérjetek, mindössze tanácsot akarok kérni, mert itt idősebbek/tapasztaltabbak is vannak nálam!


Én nem festem magam, a hajamat kiengedve hordom, havonta vasalom egyszer... :]

2010. dec. 1. 18:03
 24/26 anonim ***** válasza:

Akkor én megpróbálok a kérdésre válaszolni, nekem talán sikerül :)


Igen, valószínű bejöttél neki, a csúnyákat nem nézik meg minde alkalommal, max beszólnak neki.

Amúgy nem kell meglepődnöd, hogy nem ment oda, a korod béli fiúk java részének még nincs annyi önbizalmuk és tapasztalatuk, hogy idegen lányt leszólítsanak.

Viszont ha neked van, máskor nyugodtan kezdeményezhetsz, nem baj, hogy Te vagy a lány.

2010. dec. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Na, végre egy normális, értelmes válasz! Köszönöm Neked! :)
2010. dec. 2. 13:30
 26/26 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2010. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!