Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg azért volt, vagy csak...

Tényleg azért volt, vagy csak kitalálta, mert akar valamit?

Figyelt kérdés

Már többször volt olyan, hogy én mentem szünetbe a wc-re, és 2 fiú osztálytársam kérdezte, hogy "mész tampont cserélni? segíthetek?" Én erre meg viccesen azt mondtam, hogy igen.

Meg ha azt kérdezik, hogy "lesz.psz"? Akkor én viccesen azt felelem, hogy persze.(ők ezt nyílván nem gondolják komolyan)

És ma az egyik fiú azt mondta, hogy azt álmodta, hogy én olyan sms-t írtam neki, hogy: úgy lesz.pnálak!Én erre azt feleltem, hogy ...(a neve) megvalósítsuk az álmodta?

Ő meg elkezdett mosolyogni, és azt mondta, hogy: na biztos azért álmodik ilyeneket, mert ilyet mondok neki.

Ezt komolyan így gondolja, vagy csak közelebb akar hozzám kerülni?

13 évesek vagyunk.


2010. nov. 30. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem akar közelebb kerülni hozzád mi ilyeneket csak hülyülésből mondunk

14/f

2010. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
ribanc vagy, a fiúknak meg ebben a korban ez jön be. És mit gondol komolyan, nem nagyo értem a kérdést.
2010. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen félreértésekből lesz az hogy valaki majd elkap aztán megvalósitja csak nem nagyon fogod élvezni. Buta dolog igy hergelni a fiúkat, mert tényleg elhiszik. Ez nem az a vicces téma.
2010. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Titeket szoktak nevelni otthon a szüleitek, most komolyan? Mi annak idején 13 évesen még nem használtunk ilyen kifejezéseket.
2010. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc. Sőt egy eléggé visszafogott lány vagyok.
2010. nov. 30. 18:27
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

nálunk is ugyanez megy.. és én már nagyon unom.. csak nálunk segg csapkodás/fogdosás is megy meg nekem meg egy másik lánynak a mellét is fogdossák, bár nem haggyuk. nem értem mért ilyenek...:/

12/L

2010. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A fogdosás nálunk is megy, csak velem nem csinálják, mert tudják, hogy én nem hagynám magam!
2010. nov. 30. 18:32
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem akar hozzád közelebb kerülni, csak poénkodik. Ezek a szövegek, meg a fogdolózás nálunk is megy :P


13,5/L [7.-ik osztály]

2010. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez szerencsére nincs:S Csak a dicsérés, pl.: úú, de szexi lábad van, vigyázz mert még rácuppanok, vagy, Mit fikázod? a segge benne van a TOP3ban! stb.. Hát ezek a fiúk:P

13/L

2010. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ma megkérdeztem tőle, hogy: Mi van...(a neve) most mit álmodtál?

És azt mondta, hogy már nem csak írtam, hanem csináltam is.

2010. dec. 1. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!