Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg azért volt, vagy csak...

Tényleg azért volt, vagy csak kitalálta, mert akar valamit?

Figyelt kérdés

Már többször volt olyan, hogy én mentem szünetbe a wc-re, és 2 fiú osztálytársam kérdezte, hogy "mész tampont cserélni? segíthetek?" Én erre meg viccesen azt mondtam, hogy igen.

Meg ha azt kérdezik, hogy "lesz.psz"? Akkor én viccesen azt felelem, hogy persze.(ők ezt nyílván nem gondolják komolyan)

És ma az egyik fiú azt mondta, hogy azt álmodta, hogy én olyan sms-t írtam neki, hogy: úgy lesz.pnálak!Én erre azt feleltem, hogy ...(a neve) megvalósítsuk az álmodta?

Ő meg elkezdett mosolyogni, és azt mondta, hogy: na biztos azért álmodik ilyeneket, mert ilyet mondok neki.

Ezt komolyan így gondolja, vagy csak közelebb akar hozzám kerülni?

13 évesek vagyunk.


2010. nov. 30. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom... te normális vagy? 13 évesen? és ilyeneket mondasz? Szerintem nagyon gáz. Miért menő azt mondani, hogy bárkit is lesz.pnál? A szánalom tetőfoka... :S Ribanc vagy, de tényleg. Ez az igazság. És mit vársz? SZerinted ezért jössz be valakinek, mert ilyeneket mondasz? -.-
2010. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem gondolom azt, hogy "ezért jövök be valakinek". Csak azt nem tudom, hogy mondjuk te mit reagálnál egy ilyen helyzetben. Amikor azt mondja az osztálytársad, hogy álmában lesz.ptad?
2010. dec. 1. 18:20
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

De igen ribanc vagy. Aki ilyeneket mond 13 évesen, ne is haragudj egy ribanc. Azt tudod egyáltalán hogy szopni úgy kell, hogy egy f@szt a szádban szopogatsz??:D Olyat láttál már? Vagy nem?

Akkor ideje megtanulni, hogy annak amit mondasz, súlya van. A szavak amik kijönnek szádon jelentéssel bírnak. Le lehet reagálni rendesen is. Én azt mondanám, hogy álmodba jah.. =) vagy hogy szeretnéd... =) Vagy valami ilyen egyszerű és nem leges választ. Ők ezt viccből mondják persze, de ha így válaszolsz komolyan veszik! Aztán majd ha ott lesz a pillanat akkor nem félnek kihasználni. Szánalmas vagy tudod? 13 évesen szopni? Jó mulatást.

16/L

2010. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Na jó, tényleg igazatok van, tényleg rosszul reagáltam.
2010. dec. 2. 14:26
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Én is 13 vagyok illetve mindjárt 14.

Ha nekem vki ilyet mondana tuti nem így válaszolnék.

Meg nállunk is mennek ilyen ökörségek meg tapizás, de ha én nem akarom akkor az látszik is rajtam és nem csinálnak ilyeneket.. szóval azért gondolkoz el.

Meg azért használhatnád az eszed mert szerintem elég logikusnak tűnik h ezeket az álmokat ..főleg a 2.-at.. úgy találta ki.. habár nem én ismerem hanem te.. de elég gáz -.-"

2010. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak véletlenül kószáltam erre, mert kíváncsi voltam a mai kamaszok miről társalognak!felakadt a szemem.Nem kioktatás jön.:)))Mert azt minek.Tanácsolom, hogy minél hamarabb és halálosan komolyan tessék tiszteletet kivívni magadnak, mint tisztességes lány-leendő nő!Ez így ugyanis nem megy.vagyis megy, csak nem jó irányba.Nem baj, ha vagányul visszaválaszolsz-nem hagyod magad cikizni, de vannak helyzetek, mikor nagyon határozottan meg kell húzni a határt.Ez a dolog 13 évesen több, mint sértő!Vérlázító, hogy bárki ilyen feltevéssel gondoljon rád-nyugodtan meg lehet, (kell!) sértődni.Nem prűd vagy beképzelt leszel, hanem önérzetes és tiszteletet parancsoló.Ne legyél már olyan lány, akinek bármit mondhatnak-Jó ég!Mivé lesz a világ!-Tessék igényesnek lenni!Ha önmagadtól elvárod, joggal elvárhatod a társaidtól, főleg a fiúktól.(Ha saját magad nem tiszteled, akkor ki fog?-Márpedig ezzel a párbeszéddel nem tisztelted.)Aki nem hajlandó megadni-nem érdemes a figyelmedre.Márpedig ezek a fiúk nagyon szánalmasan próbálkoznak-még az én időmben is jobb dumával jöttek és az sem volt olyan régen.Bocs a hosszú megjegyzésért, de furcsa, hogy az anyák nem nevelik lányaikba az önérzetességet!(tisztelet a kivételnek)
2010. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Elég érdekes, ha olyanokat válaszolgatsz, hogy persze, meg hogy igen. Ez nem igazán neked való lenne 13 évesen.

Nem hinném, hogy közelebb akarna hozzád kerülne, csak szivat.

2010. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, lányok, a fiúkat meg kell nevelni még általánosban! Húzzátok meg a tarkójukon a hajat, rúgjátok tökön/bokán őket, és rögtön tudnak majd viselkedni.
2010. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!