Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SZÜLŐK! Ti elengednétek a 13...

SZÜLŐK! Ti elengednétek a 13 éves lányotokat Szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szóval Szilveszterkor lesz egy utcabál/házibuli legjobb barátnőméknél és elhívott. Nem leszünk sokan, egy szolid házibuli lenne+utcabál, amit a falu rendez. Így mennék: Olyan 5-6 körül elmennék a házibuliba és olyan 10 körül kimennénk a térre, ahol az utcabál lesz és ott találkoznánk a szüleinkkel is. Így elengednétek a lányotokat?

13/L


2010. dec. 3. 21:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Velünk jön a barátnőm kisebbik bátyja is, aki 17 éves
2010. dec. 3. 22:14
 12/20 anonim ***** válasza:

5-6-tól 10-ig elengednélek, ha a lányom lennél:) De óránként kérnék egy telefonhívást, pár mondat erejéig:)

Ha nem hívnál, jöhetnél haza! :D

2010. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hiába 17 éves . A mostohafiam 18 és múlt hónapba jött haza a suliból sötétbe és 3 nem fehér ember nekiesett ,kirabolták .Vele volt a 14 éves húga meg a barátnője .A mai világba én nem engedném a lányom ,ennyi idősen ,de még a fiamat sem éjjel sétálni az utcán .És mi jó környéken lakunk .
2010. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kb. így leszünk: barátnőm bátyja(17), haverom bátyja(18), három haverunk(13, 14, 14), és ketten lányok(13 és 14)
2010. dec. 3. 22:42
 15/20 anonim ***** válasza:
Ottaludni én se engedném, de 10ig simán.
2010. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

22:34, nem kötözködni akarok, de lehetsz akármennyi idős, ha körbeállnak hárman és ki akarnak rabolni, te sem tudnál mit csinálni, úgyhogy ez érvnek elég gyenge.

Ez, ahogy a kérdező leírta (5 órától 10-ig és utána a szülőkkel is találkoznak) teljesen rendben van.

Főleg egy faluban.

Szerintem.

L/23

2010. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem inkább azzal lenne problémám, hogy 13 évesen 5 fiú társaságában... Bár ha a szüleidet az nem zavarja, hogy barátod van ennyi idősen, nyilván ez sem fogja zavarni őket. Én nem engednélek el, általános iskolásan, max barátnőhöz engednék ottaludni,úgy hogy tudom a szülők is ott vannak, és nincsenek fiúk a társaságban.
2010. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Csak a barátom iránt érzek bármit is, amúgy az egész társaság úgy vagyunk, hogy a szüleink jó barátok
2010. dec. 4. 15:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elengedhetnek. Én tavaly(12 évesen) sem otthon voltam szilveszterkor hanem egy barátomnál, akit szüleim nem is ismertek, és másnap dél körül mentem haza. Semmi nem volt. Nagyon jó volt. Idén egy másik barátomnál leszek, és oda is elengednek. És az én szüleim még nem is annyira lazák. (szerintem)
2010. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Engem elengednek a barátnőmhöz. 3-an leszünk:) Akkora partit csapunk mint még soha:D

13/L

2010. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!