Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon elrontottam? (lent)

Nagyon elrontottam? (lent)

Figyelt kérdés

Most 7.-es lány vagyok. 5.-ben tetszett nekem egy fiú, már utólag tudom, hogy én is tetszettem neki(mondta az egyik barátnőm még akkor), na meg állandóan ölelgetett, meg ilyen apróságok.

És egyszer meg is kérdezte, hogy tényleg szerelmes vagyok-e belé, mert egy páran azt hangoztatták. És hát én akkor letagadtam, azt mondtam neki, hogy nem szeretem.(mármint nem vagyok belé szerelmes, nem tetszik nekem.)

De ezt már bánom, mert most rájöttem, hogy még mindig nagyon szeretem. Csak az a baj, hogy neki más lány tetszik az osztályunkból.

Ui.:5-ben még csak az évfolyamtársam volt, de már osztálytársak vagyunk.

Van rá esélyem, hogy újra érdeklődjön irántam?

Mit tegyek ez ügyben?

(elég félénk vagyok)

13/L


2010. dec. 6. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, kedvezőek a jelek, nem? Hát ha már ennyire kifejezi az érzelmeit, akkor neked is tenned kellene valamit! Én is utólag jöttem rá, hogy szeretett, amikor én is... de sajnos az ember nem képes gondolkozni reálisan ilyen helyzetben. Ezért vagyunk mi, akik segíteni szeretnénk valami ötletekkel! Próbálj meg beszélni vele erről, hogy pl. röhögve, hogy mi volt az, mikor megöleltél ott az ajtó előtt? Aztán szépen vezesd rá, hogy te is szereted. Ilyen helyzetben (ha ő is szeret), már könnyű a dolgod. Csak lépned kell. Hajrá! Minden esetre írd meg, hogy mi történt! Szeretnék már hallani egy jó kapcsolatról...
2010. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, majd szerintem megpróbálom, ha legközelebb ilyen helyzet adódik.:-)

És ha bármi lesz leírom ide. :)

2010. dec. 13. 15:33
 13/13 anonim válasza:
És mi történt azóta? :D
2021. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!