Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek karácsonyra? 15/L

Mit kérjek karácsonyra? 15/L

Figyelt kérdés

szeretek olvasni, zenét hallgatni filmet nézni, de már van dvd-m, mp4em, telóm, hordozható dvd-m, laptopom, fényképezőm, hifim is. és kérlek ne írjátok h elkényeztetett vagyok, nem felvágni szeretnék, csak hogy mit kérhetnék, mert pénzt nem szeretnék, sztem az olyan személytelen..és könyvet ne.

kb. 15-20 000 Ft körül


2010. dec. 8. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen meglepetés..

Amúgy meg nem látok bele az életedbe,hogy neked mire van

szükséged,ha most ide leírok 40 dolgot,se biztos,hogy találsz közülük valamit...

2010. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ez alapján senki nem fogja kitalálni, mit akarj.

Nézelődj itt: [link]

2010. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a rockzene a kedvencem, szeretem a történelmet, a vámpíros sztorikat, az animéket, érdekel a nyelvtanulás..
2010. dec. 8. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
A keresztlányom hasonló korú veled,én nagyon vagány kalapot,kendőt hozzá,angolul egyszerűsitett olvasmányként krimiket(különböző fokozatúak vannak szókincstől függőek)és valami kiegészitőt a szobájába.
2010. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Parfümöt?

Smink-felszerelést?

Borotvát/epillátort?

Hajvasalót?

Hajszárítót?

Táskát?

Elegáns ruhát?

fülbevalót? Nyakláncot? Karkötőt?

Fényképezőgépet, bár jót 20.000-ért nem kapsz.


Végül mit kérsz :)?

2010. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19.56-os vagyok, most látom, fényképeződ már van, akkor esetleg abba nagyméretű memóriakártyát? Kártyaolvasót?:) Vagy az meg tuti van a laptopodban,kivéve ha nem 5 éves a cucc.
2010. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hangszer esetleg nem érdekelne? Mondjuk egy gitár. Én ezt kaptam 15 éves koromban karácsonyra. Nem foglal sok helyet és a hifid előny lehet ha például hanganyag segítségével tanulnál gitározni. A rock meghatározó hangszere a gitár de elsőnek megfelel egy akusztikus is tanuláshoz, szórakozáshoz, elfoglaltsághoz vagy kikapcsolódáshoz. Előfordulhat ugyebár, hogy szüleid elleneznék úgymond azárt mer hamar ráunnál de ilyenkor kitartóan ki kell állni az akaratod mellett meg ugyebár a te fejedben is el kell, hogy dőljön, hogy tényleg akarod-e.
2010. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Könyvből sose elég, van nagyon sok vámpíros történet, nézelődj a libri.hu-n.

Parfüm, most jelent meg a Playboynak három új illata (Play it sexy, lovely, spicy), illetve Fergienek is egy parfümje.

Ipod?

2010. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kedvenc magazinodra előfizetést egy évre. :)
2010. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!