Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek karácsonyra? Bocsi...

Mit kérjek karácsonyra? Bocsi hogy a sokadik ilyen kérdés

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt nekem kéne eldöntenem, de egyszerűen nem tudom. Elektronikus dolgok közül megvan minden( lcd tv, laptop, digitgép, telefon, mp5). Ruhám is van bőven. Több mint 10 pár cipőm/csizmám van szóval az se jöhet szóba. Olvasni nem szeretek, ezért a könyv nem jó ajándék. Zenei CD sem a legjobb, mert amit szeretek letöltöm az internetről. Légyszíves ne nézzetek beképzeltnek, nem vagyok az. Attól hogy meg van mindenem, amit tényleg szeretnék sajnos azt lehetetlen megoldani ( családi ügyek-anyáék szinte nem is ismernek, mindig dolgoznak és "ajándékokkal akarnak megvenni" ). Mindjárt itt a karácsony, de teljesen tanácstalan vagyok. :S
2010. dec. 20. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérd tőlük, hogy menjetek el együtt valahova. Vidámpark, Állatkert, mozi, színház, vásárlás.Szerintem neked ez lenne a legjobb ajándék :)

Én is ezt kérem( Holott nincs annyi mindenem mint Neked!)

2010. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vidámpark tőlünk csak messze van, oda biztos nem visznek és ők sosem ülnek bele semmibe. Ha mozizni szeretnék elküldenek a barátaimmal. Színház felejtős, mert sose jönnek sehová. Nagyon rossz a kapcsolatunk, alig ismernek szerintem de "nekik így jó" .
2010. dec. 20. 20:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérj tőlük egy "számlatömböt", ami 1-1 órára van felosztva, és mondjuk 24 lapocska van benne. Minden egyes lapot te dönthetsz majd el, hogy mikor akarod felhasználni velük közös programra:) Pl. színház.
2010. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kezet rázhatunk..bár nekünk a családi ügyeink okésak, d nekem is mindenem megvan, viszont amit igazán szeretnék az nagyon nem jön össze: tesó:((

bocs de ezek alapján sztem rájöttél, h nem tudok így énse nagyon segíteni:/

2010. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legyen meglepi..
2010. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
14 vagyok, 8.os
2010. dec. 21. 11:40
 8/14 anonim ***** válasza:

3.: én detto azt szeretném, mint te, és ugyanúgy vagyok, mint ti :D


Kérdező: Szerintem ruhából SOSEM elég :D Vagy jégkori, görkori, gördeszka...stb...:D De ha tényleg nem tudsz semmit, akkor pénz


13,5/L

2010. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
valamire amire régóta vágysz,különleges,és esetleg maradandó emlékekkel tömheted meg,vagy olyasmi amit nagyon nehéz beszerezni.én magamból indulok ki,mert ezekre mindig úgy vigyázok mint a szemem fényére.de azt már neked kell kitalálnod hogy mi legyen...
2010. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja vagy ha a szüleid nagyjából tudják mit szeretsz,kérj meglepetést,az a legjobb!
2010. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!