Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok nem tudom mit kérjek még karácsonyra eddig ezek vannak.Apple laptop, Iphone, hajvasaló, parfüm de mit kérjek még mert mg ki kéne találnom néhány ajándékot segítsetek!
2009. dec. 4. 14:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%
Hàt ez böven elég lenne nekem a te korodba.Ezek értékes ajàndékok,emellé màr csak kisebb dolgot kérj,ha kérhetsz.Kérhetsz dvd-t,a kedvenc filmedröl,vagy egy tàskàt,vagy a szobàdba éjjeli làmpa,esetleg uj àgynemhuzat,vagy ezüst fülbevalo.
2009. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
97%

Hááát!! Nem vagy kisigényű!!

Talán ruhaneműt, biztos szeretsz öltözködni, könyvet, telcsi, jó pizsama, ékszer, sapka-sál-kesztyű szett, kiskutya, más nem jut eszembe.

2009. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
83%
Kérj óvszert.
2009. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%

egy pengét-vagdosd magad, úgy is divat

fejszét - a fejdbe

egy kis realimust - no comment

és ez fake :)

2009. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
94%

Sziia!

Ahogy olvasom elég sok pénzetek lehet..szóval én nem tudom mit kérnék ha ilyen cuccaim lennéek.

Talán valami tök jó cipőt vagy ruhát

esetleg egy új tévét..

2009. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
epillátort. pár év múlva úgy is szükséged lesz rá. esetleg ruhákat, ha már hajvasaló: mellé hajlakk (vagy valami fixáló, hogy a párás időben ne ugorjon össze a hajad)
2009. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Egy lóf@szt a seggedbe, azt kérj. Ha ennyi pénzetek van, inkább adományozzatok a szegényeknek. Én egy iphonera a pénzt 2 év alatt ha összegyűjtöm jóeesetben...
2009. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Bármit amid még nincs!
2009. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
100%
Szia! Kerj olyan hangszert,amit szivesen kitanulnal,pl.zongora,gitar...kesöbb meg hasznat is veheted!Boldog karacsonyt hozza!
2009. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne kérj többet mert van akinek enni nincs pénze nem még ilyenekre!!!!Nem vagy kicsit nagyravágyó????:S csökkents az ajándékok számából sztem......De mindenesetre mást ne kérj és NÉZZ MAGADBA!!!!
2009. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!