Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom 20 millió ilyen kérdés van. 14 éves vagyok és a szüleim azt mondták, hogy kérhetek még valamit karácsonyra. Eddig kaptam egy telót, ruhákat, és parfümöt. Még kb. 5-6 ezer Ft-ban gondolkodhatok?

Valaki mondana valami jó ötletet?


2009. dec. 19. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Jó nektek, hogy ilyen sok pénzetek van...

Kérjél könyvet.

2009. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsen sok pénzünk. Csak karácsonyra anyáék mindig félretesznek egy keveset.
2009. dec. 19. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
mp4? cd-k? könyv?
2009. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is könyvet. én pl élek halok a Twilight Saga-ért, nem tudom te hogy vagy vele. Vagy kérj egy jó krimit, esetleg kérd el a pénzt és majd veszel magadnak azt, amit gondolsz később.
2009. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
68%

mond azt hogy nem kérsz semmit.

Én szülinapomon azt mondtam hogy mindenem megvan de rájöttem, hogy anyukám másfél hónapja adott 10ezret(amit én is és ő is elfelejtett) és végülis ezt kaptam.

2009. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg anyudéknak ,hogy szeretetet adjanak az a legfontosabb szakítsatok egymásra időt beszélgessetek.Hidd el ez nagyon sok ajándéknál többet ér,majd egyszer rájössz miről van szó.

Különben sem megy olyan jól akkor inkább mond anyudéknak ,hogy ne vegyenek semmit.

2009. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha szeretsz zenélni akkor esetleg kérj egy akusztikus gitárt vagy más hangszert.
2009. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ne könyvet kérj, mert már nagyon sokféle könyvet le lehet tölteni e-bookban, olyan mint az eredeti, én is így olvasom az Eclipse-t. Nagyon sok mindent kérhetsz, ez attól függ, hogy mi az érdeklődési köröd. Ha szereted az állatokat és a szüleidnek sincs ellenük kifogása, akkor kérhetsz azt. Én most halas holmikat kértem (levegőztető stb.), mert szerintem nagyon feldobja a szobát. Vagy kérdd el a pénzt és vegyél magadnak valamit. (már ezt előttem mondták) Ha kreatív vagy kérj üvegfestéket vagy valamilyen díszítő kelléket. Nagyon jó elfoglaltság, fejleszti a türelmedet és a kreativitásodat...
2009. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Ne kérj mást mi(a családunk) régen rosszul éltünk.

14 évesen elmentem alkalmi minden féle munkákra h segítsem a családot.

És most már az őseimnek kocsijuk meg ism. van

Mond meg szüleindek h spóroljanak nem kell 14 évesen még telefon. Az első telefonomat az én pénzemből vettemmeg azt is 16 évesen( akkor amikor már nenm voltunk gondban.

Én azt ajánlanám h ne kérj semit tegyétek félre és majmeglátod jó leszs az majd valamire amikor jönnek a szűkös évek.

2009. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
12 évesn 22. mobilom wan kérj:SAMSUNG S5230-t.:) nekem jelenleg az wan:)
2009. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!