Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mindenki örömére itt egy 6....

Mindenki örömére itt egy 6. Mit kérjek Karácsonyra kérdés. (? )

Figyelt kérdés

Tudom, jön a sok (jogosan) ember, hogy mások éheznek, stb., mi se vagyunk gazdagok (ennek ellenére sokat segítünk a szegényeknek. Pl. az iskolámban a vörösiszap károsultaknak adott mindenki 100-100 Ft-ot, én beraktan zsebpénzemből egy ötezrest, ma sétáltam haza az iskolából és egy bácsi mondta, hogy nagyon éhes, ezért nekiadtam a mandarinomat meg egy megmaradt szendvicset, és még sorolhatnám, de ezzel nem azt akarom elérni, hogy dicsérjetek engem, csak tényként írtam le, hogy ne kritizáljatok) nem megyünk mindenhova más kocsival, nem lakunk palotában és nem kényesztetnek el. Szüleim elváltak, apától egy merevítős jó minőségű zipzáros táskát kérek (a tépőzárosomba minden beleakad, ráadásul szétszakadt), viszont anyukám is kérdezgeti, hogy mit szeretnék. Megkaptam apukámtól csak úgy a számomra hasznos dolgokat (itt nem a gépre és a mobilra gondolok), fölösleges dolgot nem szeretnék. Ma pont egy hónapja hogy anyukámékkal beköltöztünk egy majdnem kész házba (még néha gond van az árammal, gázzal, ilyenek, de amúgy lakható és otthonos), de nincs a szobámban függöny, így függönytartót kértem függönnyel, de anyukám azt mondta, hogy az nem ajándéknak való, amint találunk nem gagyi pont jó méretű függönyrudat, megkapom, szóval nem szeretne azt venni. Könyvet sem kérek, mert imádok olvasni amióta tudok, így egy 500 oldalas könyvet kiolvasok 1-2 hét alatt, tehát nem lenne értelme, és amire mostanában nagyon rácuppantam (Darren Shan könyvek) azokat nem lehet kapni a közeli könyvesboltokban. Az ékszereket nem szeretem, csak a fülbevalókat (meg van néhány medálom), de így is van rengeteg szóval az is kilőve. Sajnos hobbiimmal kapcsolatos dolog sem lehet, mert jujitsuhoz nem lehet semmit se venni (egy megfizethető árú boxzsákot már szétvertem, megértem, ha nem hisztek nekem, de így van), baletthoz szintén nem, lovagláshoz meg van mindenem. Mielőtt valaki kérdezné, hogy miket szeretek, előre válaszolok, hogy akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést, ha nem lenne tényleg mindenem, ami a kedvenceimmel kapcsolatos (the Grenma és AC/DC poszterekkel van tele a falam, kristály- ásvány és mindenféle kőgyűjteményem is van, egy egész kosár megtelt velük, stb.)

És hogy mégjobban kritizálhassatok: 11/L (Amúgy ti minek örültetek ennyi idősen?


2010. dec. 6. 16:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
szóval, látom(vagyis olvasom), hogy tele van a falad the Grenma poszterrel, akkor kérj egy Grenma CD-t esetleg
2010. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen gépes játékok meg focis dolgok

najó most is csak 3 évvel vagyook öregebb hát még énse tudom mit kéérek valamit cuccokat a szobámba de úgyis mindig rengeteg mindent kapok (te amúgy nem Karácsonyozol 1ütt mindkét szülőddel-ez jó rossz lenne nekem)

2010. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
47%

Ugye te vagy az a 11 éves lány, aki a szülinapjára az apjától iPhone-t kapott? [!] :P


Amúgy kicsit kritizálnálak, mielőtt ötleteket adok: 500 oldal neked 1-2 hét?? :O xD 500 oldalat 6-7 óra alatt ki lehet olvasni... [legalábbis én kiolvasom annyi idő alatt...meg szerintem mások is :P]


Ajándékötletek:

Hát elnézve azt a kérdést... van iPhone-od, iMac-ed, iPod-od...nem hinném, hogy sok minden [anyagiakra értve] hiányzik az életedből.

Na, de azért, hogy valami hasznosat is mondjak [ami nem off :P]: hajvasaló, hajgöndörítő, pár sminkcucc, dvd-k, sok ruha (L), jégkorcsolya, bicikli [igaz, most nem bírod használni, de majd csak lesz jó idő :D], görkorcsolya, gördeszka, tornacipő [converse, puma, dc, vans...vagy valami ilyesmi], vagy ha szerveznek nálatok [mert nálunk igen] akkor telelés [170euróba kerül nálunk---de még mielőtt valaki leszól---én nem megyek. mert anyuéknak kell a nyaralásra a pénz. :)]


13,5/L

2010. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
De hülye vagy utolsó nem látod hogy nincs sok pénzük amúgy télleg kérj ruhát a Converse a legjobb:D
2010. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
500 oldal nekem nincs meg fél év alatt nem mindenki ien stréber itt XĐ
2010. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Olvasni nem stréberség. A stréber a tanár seggét nyaló diák. Olvasni pedig szellemi felfrissülés. Darren Shan a kedvencem. Rendeljetek netről könyveket. Megéri nagyon. Ha eleget vesztek szilveszter éjjel is olvasol.. :D

Azért nem kel valakit elítélni mert szeretet olvasni.

16/L

2010. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Hajvasaló/göndöritő

Körömcuccok (lakk,csiszoló,matricák meg minden ilyesmi)

ruha(?)

mp3/mp4

fényképezőgép (lehet már venni egész olcsón és elég jó kis gépeket)

memóriakártya

parfüm

esetleg valamilyen lexikon

csizma

pénztárca

öv

plüss

DVD lejátszó vagy DVD filmek

kiskutya,hörcsög,hallak,papagáj vagy görény (:

ha baletozól akkor egy balettcédé

pony club (?) :D

falióra

karóra

mozgókép (nekem van nagyon klassz :D)

tisztálkodási szett

új ágynemű

ritikul (1-2 aprósággal)

WAVE (asszem így kell leírni)

mivel nem akarok reklámozni senkit:

[link]

A neutrogenakat nézzd,szerintem nagyon klassz nekem nagyon bevált és olcsó is,boltokban is már 2000ft-tól lehet kapni :)


hirtelen ennyi.

15L


UI: ehhez a kérdéshez nem kellett volna regényt írnod..

2010. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Nincsen semmilyen Apple cuccom, szal ne keverjetek össez senkivel. The Grenma CD-m is van, az összes albumok megvan CD-ben és a gépemen is.

3.: Lehet, hogy idősebbeknek elég 6-7 óra, de gondolj már bele, fiatalabb avgyok és én nem tudom, hogy nektek mi számít jónak, de van az osztályomban olyan, aki 500 oldalt 2-3 hónapig olvas. Az a baj a hajvasalóval-göndörítővel, hogy szálkásítja a hajat, kiszárítja szóval nem jó ötlet, unokatesóim anyjától (elváltak ők is, de nem voltak házasok) kaptam hajgöndörítőt, hajlakkal 2 óra alatt kijött a hajamból a göndörség, még a hajcsavarótól se lesz göndör a hajam. Sminkelni nem szoktam (még szép), még játékból se. Ruhám van elég, a tornacsukákat meg nevetségesnek találom utcára, már bocsi. Azért TORNAcipő, hogy tesin hordjuk, nem utcára. Nem is értem, miért lett minden feledik embernek az 'alapcipője', gördeszkázásban meg olyan béna vagyok, hogy el se bírok indulni. :'D


Köszi mindenkinek. Mellesleg ez az 1. kérdésem ezen az oldalon, szóval ne keverjetek össze senkivel tényleg O.o

2010. dec. 6. 19:43
 9/39 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Hajvasaló/göndöritő - ezekről már leírtam hogy sajnos mi a baj velük..

Körömcuccok (lakk,csiszoló,matricák meg minden ilyesmi) - van olyan hobbim, amire nem szabad hosszú körömmel menni, lakkozni, stb.

ruha(?) - van rengeteg, olyan is, ami kb. 4x volt rajtam.

mp3/mp4 - Van iPodom, de ez az egyetlen Apple cuccom, most jut eszembe. O_o

fényképezőgép (lehet már venni egész olcsón és elég jó kis gépeket) - van

memóriakártya - van

parfüm - ki enm állhatom..

esetleg valamilyen lexikon - nem rossz ötlet, köszi

csizma - van

pénztárca - van

öv - egy egész boltnyi van

plüss - ágyam tele van velük :D

DVD lejátszó vagy DVD filmek - van

kiskutya,hörcsög,hallak,papagáj vagy görény (: - novemberben kaptam egy cicát (pedig nem is kértem), előtte társasházban laktunk, szóval nem volt háziállatom így nem enegdnek többet

ha baletozól akkor egy balettcédé - az igazság az, hogy nem (annyira) szeretem a (legtöbb) balettzenéket, a tanárunk is többnyire nagyon ismert ének nélküli számokat rak be, vagy angol keringő dalokat, Kate Voegele számokat

pony club (?) :D - ha szépen megkérlek, leírod hogy az micsoda? :D

falióra - van

karóra - van

mozgókép (nekem van nagyon klassz :D) - az is micsoda? O_o

tisztálkodási szett - van

új ágynemű - semmi pénzért nem váltanám le a mostanit, pedig már 6 éves

ritikul (1-2 aprósággal) - semmire se megyek vele

WAVE (asszem így kell leírni) - a mobilra gondolsz? szülinapomra kaptam ősszel egy új mobilt

A linkhez csak a cuccok listáját jeleníti meg, nem egy konkrét dolgot így nem tudom, hogy mit linkeltél.

Tudom, hogy nem kellett volna regényt írnom, de elolvastam az összes "Mit kérjek Karácsonyra?" kérdést, hátha találok valamit, abban jól lehordták őket, hogy mások éheznek, örülnek, ha minden nap ehetnek, nekik meg az a legnagyobb gondjuk, hogy mit kérjek Karácsonyra, de hasznos választ nem kaptak... Pedig nem mindenkinek az a legnagyobb problémája, amit kír. A családom is úgy szar, ahogy van, de nem sajnáltatom magam, köszi a választ. ^^

2010. dec. 6. 19:56
 10/39 anonim ***** válasza:

Ha nem te vagy az, akkor bocsi, csak ott is 11/L elvált szülők, stb...


Amúgy szerintem a wave-vel nem a telóra gondolt [bár először én is arra gondoltam--» még szép, most is avval netezek :D], hanem a Neutrogenának van az az arctisztítós kis akármije ami a wave névre hallgat :)


13,5/L

2010. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!