Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok ti adtok valamit a...

Lányok ti adtok valamit a (legjobb) barátnőtöknek/barátnőiteknek?

Figyelt kérdés
2 legjobb barátnőm van, viszont az egyik új lány, és szeptember óta nem tudom annyira kiismerni, mint a volt osztálytársai, a másik barátnőmmel ugyan mindig is osztálytársak voltunk, neki se tudom igazán, hogy mit vegyek. (Mielőtt bárki beleszólna: kevesebb, mint 4 hónap alatt is kialakulhat egy örök barátság, mi is veszekszünk néha, de aztán kibékülünk, mégcsak mondani se kell =) Az új lánynak már vettem egy nagy rózsaszín karika fülbevalót (kedvenc színe a rózsaszín és imádja a karikákat) meg gyümölcs illatú parfümöt (anyukája tanácsolta, mondta, hogy nem lehet melléfogni nála parfüm ügyben mert vagy vattacukor illatú, vagy gyümölcs, de azokból mindegyiket szereti), ezenkívül persze veszek valamilyen csokit, a másik barátnőmnek viszont mégcsak hajpántot tudtam venni (imádja a hajpántokat), csokiból se tudom, hogy miket szeret és szeretnék még adni neki, mert az nem fair, hogy kevesebb ajándékot kap, mint a másik barátnőm. Tudom, nem az ajándék a lényeg a Karácsonyban, de valamiféle kényszert érzek hogy adjak még valamit. :D Ti mit vesztek a barátnőiteknek?
2010. dec. 9. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az egyik barátnőmnek csinálok egy cd-t a kedvenc számaiból összeválogatva :) a másik barátnőmnek meg már rengeteg holmit összeválogattam, még a szülinapi bulijára vettem ajándékokat, de az meg elmaradt, így azóta gyűjtögetem azokat a cuccokat amikről eszembe jut :D ja meg venni fogok neki gránátalmát, az a kedvenc gyümölcse ^^

és mindkettőjüknek írok egy levelet, amiben leírom majd, hogy mennyit jelentenek nekem (:

2010. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
DeYéwwugyeénisalegjobbbarátnődvagyok? :3
2010. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát persze Esztim. ^^ Ha oda tudnám adni, neked is vennék ajándékot, vagy csinálnék. De azért légyszí ezen az oldalon mellőzd az egybeírást. x)
2010. dec. 11. 23:02
 14/14 anonim ***** válasza:
mágnes felirattal : legjobb barát
2010. dec. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!