Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szüleimtől karácsonyra egy...

Szüleimtől karácsonyra egy csizmát kapok kb 4000ft értékben. Szerintetek ez kevés? Szerintem igen. Mit mondjak nekik? Hogyan tudnám rávenni őket, hogy kapjak mást is? 12

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 12:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
utolsó: érdekelne, hogy hogyan tudtál mégis boldoglni?
2010. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

20:20-as vagyok!

Nehezen,de végül sikerült.Először is lett munkám,meg kellett tanulni,hogy ott le vagyok ejtve és csak egy vagyok a többi között,meg kellett tanulni egy kicsit alázatosnak lenni.Bizonyítani akartam azoknak akik nem hittek bennem,de konkrétan egy ablakot nem tudtam akkor megtisztítani,és amit más megtanult 14-16 évesen,én annak neki álltam 22 évesen.Párom azért sokat segített,és sok hibámra rávilágított.Meg kellett tanulni spórolni,kevesebből kijönni,aztán egyre jobban ment.És persze hálát adni a jóért,meg a rosszért is,mert volt ilyen is olyan is,bőven,de nem bánom!Majd a gyerekem remélem tanul belőle ha odakerül.

2010. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
még annyit,hogy pszichológusnak is kellett segíteni egy kicsit.Szóval nem árt,ha megtanítanak egy gyereket kűzdeni.Tudjátok van egy olyan mondás,hogy ha igazán jót akarsz a gyerekednek,akkor hagyd egy kicsit fázni és éhezni!
2010. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, már el is árultad, hogy mi hiányzik neked! 4000 Ft-ból ui. simán kitelik egy kondibérlet.

Megveszel egy drága ruhát, még jobban ki fognak közösíteni, mert látják, hogy kétségbeesetten próbálsz megfelelni nekik, és persze hogy kihasználják. Te saját magad adod a kezükbe a lehetőséget.

Nem túl okos dolog ott nekikmenni, ahol a legerősebbek: Nekik mindig lesz pénzük jobb ruhára, neked viszont lehet jobb alakod, ha többet sportolsz, lehetsz okosabb, ha többet tanulsz, lehetsz népszerűbb, ha plusz feladatokat vállalsz az iskolában... és ezek ellen nem sokat fog érni a márkás ruha. Márkás ruhákat pedig angol és holland turkálókban kilóra lehet kapni, biztos hogy ők plázából vették?

2010. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
34%

Nem olvastam végig a válaszokat!

Hát szívem.. Én karácsonyfát kérek karácsonyra..

16/L

2010. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!