Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek karácsonyra? Bocsi...

Mit kérjek karácsonyra? Bocsi hogy a sokadik ilyen kérdés

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt nekem kéne eldöntenem, de egyszerűen nem tudom. Elektronikus dolgok közül megvan minden( lcd tv, laptop, digitgép, telefon, mp5). Ruhám is van bőven. Több mint 10 pár cipőm/csizmám van szóval az se jöhet szóba. Olvasni nem szeretek, ezért a könyv nem jó ajándék. Zenei CD sem a legjobb, mert amit szeretek letöltöm az internetről. Légyszíves ne nézzetek beképzeltnek, nem vagyok az. Attól hogy meg van mindenem, amit tényleg szeretnék sajnos azt lehetetlen megoldani ( családi ügyek-anyáék szinte nem is ismernek, mindig dolgoznak és "ajándékokkal akarnak megvenni" ). Mindjárt itt a karácsony, de teljesen tanácstalan vagyok. :S
2010. dec. 20. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérj pénzt.
2010. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia :D Kérj egy állatot kutyát,macskát! vagy a szobádba valami kis állatot nekem pl most 2 csincsillám van de volt afrikai fehér hasú törpesün hullámos papagáj van most kutya 2 halak akkor volt még tengerimalac :D
2010. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Állataim vannak. 3 kutyánk van, 2 tengeri malacom és 6 halam. Ruhám bőven van, szakad le a szekrény polca:S
2010. dec. 22. 19:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Akk mg ne kérj semmit a karácsony amugy se csak arról szól hogy minél drágább cuccokat kapj !!vagy esetleg kérj nagyobb ( jobb ) internetet valamilyen szoftvert sz.géphez stb ... ( vagy egy mű bránert XDD)
2010. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!