Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van a környezetetekben plázaci...

Van a környezetetekben plázacica (stílusú) lány? Ismered? Jól kijöttök? Hogy jellemeznéd?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 17:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
vagyis miért tartod plázacicának?Vagy szerinted csak az lehet plázacica aki nyafogósan beszél meg ilyenek vagy más ok miatt is lehet az?
2010. dec. 26. 17:27
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szeret és sokat vásárolnak,sokat jár bulizni,öltözködésből,ilyenekből

nem ismerek ilyet

2010. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Öhm... az osztálytársaim 80%-a megfelel ? :D

Csak a bulikról tudnakk beszélni, meg a szexről, piáról, cigiől, hogy mennyire rúgtak be a hétvégén. Ha netán valami csoda folytán nem bulizni mennek, akkor mennek a plázába. Folyton magassarkú, flitteres, állatmintás, ízléstelen dolgok, minden szünetben rohannak sminkelni, illetve minden szünetben vasalják egymás haját. Tanulni ciki, de tanárnak visszafeleselés, meg az évvégi könyörgés, hogy ne buktassa meg, az megy.

Szerintem érthető, ha nem keresem a társaságukat, az összes tököm tele van velük...

16/l

2010. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Én ismerek és kölcsönösen utáljuk egymást, pedig még egy szót se beszéltünk, legalábbis ő már kijelentette, hogy utál, mikor meglátott. Ronda, mint a bűn, a haját vasalja, testsúlyának megfelelő alapozót használ, nagy karikafülnevalókat hord és mindig szűk cuccokat hord. Ja, és az unokatesójának se köszön:S

13l

2010. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek egyet.

műköröm és erősen hidrogénezett haj. az arca hibátlan mégis két kiló alapozót tesz rá. és megszállottan(nem viccelek)imádja a rózsaszínt.

Először amikor találkoztam vele, nem gondoltam, hogy ettől plázacica, mert nem külső alapján ítélek. És amikor megismertem akkor pozitívan csalódtam benne mert nem volt nyafogos és buta....

De amikor egyre jobban megismertem, rájöttem hogy egy idegbeteg kétszínű csaj. mindig mindennek ugy kell lenni ahogy ő akarja...:/:/ ez most nem tudom, hogy plázacicaság-e, de nem is érdekel. Annyi biztos hogy én nem szeretem...

2010. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
17:36os vagyok, ja és tanulni über-megaciki, de a fiúmra mászni a mekiben teljesen normális -.-"
2010. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
ezekre már nem is a "plázacica" szót használjuk, hanem a tiniríbanc kifejezést...:D
2010. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Van, persze. Semmi bajom vele, nagyon is jól kijövünk (ha már bementünk:)

Az biztos, hogy nem tőle fogok befektetési tanácsokat kérni és a lényeg, hogy a társalgásunk színvonala ne haladja meg az általános iskola 5-6. osztályának tananyag-szintjét, mert bizonyos fogalmakat hosszadalmas lenne elmagyarázni.

Ő így érzi jól magát, hát tegye.

2010. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Mosolyogtató egy-két válasz (a beszélgetésünk ne haladja meg az 5.-6. osztály...) ez jó volt,amúgy jobban belegondolva semmi nevetni való nincs benne,de már csak nevetni tudok az ilyen embereken.

Egyszer belekeveredtem egy ilyen társaságba és hát..na mindegy haggyuk.

Köszi a válaszokat..

2010. dec. 26. 17:53
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

Hát sajnos engem az egész osztály ilyennek tart. Csak azért mert szeretek vásárolni és magassarkúban járni. Amúgy nem szoktam 1kg sminket magamra pakolni meg 5-ös tanuló vagyok szóval nem is értem honnan jött ez az egész. :S

15/L

2010. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!