Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Nekem akarom...

Mit tegyek? Nekem akarom megbántani. L/14

Figyelt kérdés
Van egy fiú msn-en akivel most beszéltem másodszorra. Most hogy bekapcsolta a cam-ot megijedtem. Hááát nem vmi helyes. :S Pedig már legelőször is bekapcsolta de akkor teljesen másképp volt a haja más volt az arca vhogy és nem volt rajta szemüveg. Nem szeretnék már beszélgetni vele.De ezt hogy mondjam meg neki? Többször is megjegyezte hogy milyen csinos vagyok meg milyen jó a képem msn-en. Nem akarom megbántani. Hogy tudnám kedvesen lekoptatni? :S
2011. jan. 1. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi ez kettőnk közt nem jön össze...


Ennyi találékonyság nincs az emberekben?

2011. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik. :D De mindegy is, megoldódott! :) Ki x-eltem a beszédpanelt és nem írtam neki semmit. Ő se ír. Remélem ennyi volt. :S
2011. jan. 1. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha MSN-en beszéltél vele csak, akkor ezek szerint nem ismered. Egyszerűn letiltod és akkor ő csak azt látja hogy nem vagy fent sose:) Egy idő után csak leesik neki hogy nem vagy rá kíváncsi!Ilyen egyszerű=D

14/L

2011. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Vagy ha rádír annyit írsz,hogy pill aztán nem írsz neki vissza..kb ezt 2× kell eljátszanod és lefog kopni..
2011. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rádír,nem válaszol.ha már nagyon zavar akkor megmondod neki a frankót,hogy nem akarod megbántani,de ez van:D
2011. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A fiút Ádámnak hívják? Van egy ismerősöm aki pont ilyen, hogy nagyon jó pali is tud lenni ha olyanja van,de általában nem tollászkodik. És szokása ismerkedni és camozni msnen :)

Légyszi válaszolj :D:D

16/L

2011. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem Ádámnak hívják. :D
2011. jan. 2. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi,hogy közbeszólok,de szerintem bunkóság valaki azért lerázni teljesen,mert nem egy topmodell...le lehet pontozni.Neked jól esne,ha valaki tetszene és azért rázna le mert nem vagy tökéletes?
2011. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem esne jól de ez akkor se változtat a véleményemen.
2011. jan. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!