Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért van ez velem? 12 éves...

Mért van ez velem? 12 éves fiú vagyok és akárhányszor mondják anyáék egyből 1 ilyen félős érzés van bennem mert félek valamiért egyedül aludni és apáéknak ha azt mondom hogy jó megyek aludni visszaülök kicsit gépezni és akkor átjön megnézni

Figyelt kérdés
De fent maradhatnék szerintem tovább kicsit d.u fél 1 re járok iskolába .. félek egyedül aludni.hogyan tudnám legyőzni a félelmemet?
2011. jan. 2. 20:56
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
attól függ mi számit kiskornak.. 1.et ha láttam talán de ahogy nagyobb lettem láttam és mindig félek azóta szellemektól és 1 kislánytól:(
2011. jan. 4. 19:21
 22/27 anonim ***** válasza:
na figyu szellemek nem tudnak téged bántani,olvassd el a Szellemek köztünk járnak-ot és szerintem nem fogsz a szellemektől félni
2011. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
és ezt hol tudom megvenni kölcsönözni olvasni?
2011. jan. 5. 20:26
 24/27 Lost.Star. ***** válasza:
65%

A szellemektől énis félek.. Abba nem gondolok bele hogy nem tudnak bántani de megijeszteni annál inkább...


Este Kapcsold be a zenét és halgass wmi nyugisat..:D:D


12/L

2011. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
okés köszi:D
2011. jan. 24. 20:19
 26/27 anonim ***** válasza:
uhh bocsi a 22 nap kimaradásért XD, ezt sztem bárhol megtudod venni vagy kikölcsönözni,de ez el fog múlni óengem már kifejezetten zavar a tv/számítógép és még az is ha valaki ott van a szobában : )
2011. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Most komolyan.12 éves?És nem mer egyedül aludni!Mennyetek már el pszihológushoz!
2013. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!