Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a facebookró...

Mi a véleményetek a facebookról? Fent vagytok? Nem vagytok függők? (:

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok,de kezdem azt érezni kicsit sokat vagyok fent rajta :D
2011. jan. 8. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

van,egy héten egyszer megnézem és kész.

15/L

2011. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Énis nagyon sokáig azon az elven voltam,hogy nekem azért nem lesz fészem,aztán mikor felregisztráltam magam mindenki írt,hogy hátte itt?? meg ilyenek.

Szerintem hasznos.

Van ismerősöm/rokonom is aki Yorkban él aztán velük is inygen tarthatom a kapcsolatot meg szerintem tök klassz dolgok vannak rajta..

nincs olyan ami zavar,most miért zavarjon pl a csillámpóni alkalmazás??Nekem aztántökmindegy,hogy más mit csinál rajta.. :D

Nekem bejött..meg az,hogy belehet jelölni egymást képeken azis jó,mert feltudtam venni a kapcsolatot nagyon régi ismerőseimmel (még ovodából)..

pedig csak 15 vagyok..xd

2011. jan. 8. 21:14
 13/25 anonim ***** válasza:

Én pont úgy vagyok vele, mint az első válaszoló! :)


13,5/L

2011. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Fennt vagyok,és én is kezdem azt érezni,hogy túlzásba viszem.Ha nem mehetek fel egy napig,akkor tökre kiakadok,hogy 'vajon mi történt'.Mert ott értekezek mindenkivel minden fontos dologról.

Suliban ha unalmas az óra,akkor fészen írogatunk egymásnak.Vicces mikor végignézek a termen,és a 27 emberből kb 4figyel,10 alszik/rajzol/néz ki a fejéből a többi meg nyomja a pad alatt a fészet.:D

2011. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%
óó ha arra regizel függő leszel (saját tapasztalat) nővérem meg kihuzta a netet ia komolyan éjjel nappal rajta van..
2011. jan. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Rajta vagyok, de messze nem tartom magam függőnek. Naponta körülbelül háromszor megyek fel, megnézem van-e valami újdonság, néha chatelek ott a barátaimmal, de semmit nem viszek túlzásba. Annak idején, még a myvip fénykorában... na ott voltam függő, több mint 10ezer ismerőssel, de abból már régen kinőttem.
2011. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én nem facebook függő vagyok, hanem "emberek akik fennvannak fészen" függő xD Nem magát az oldalt szeretem, hanem az embereket akikkel tudok beszélni(na hát meg az MSNxP)Meg 2-3 óra után már 30 akárhány értesítésem lesz(pedig minden ismerősömet ténylegesen ismerem :S). De ha tudom, hogy úgyse történt semmi nem maradok ki semmiből, akkor hetekig is kibírom(na a suliidő pont nem ilyen időszak xD)
2011. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Fennt vagyok!Függő vagyok <3 :D
2011. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
:'DDD
2011. jan. 9. 11:28
 20/25 anonim válasza:
Szia, én is fent vagyok, tudni kell határokat szabni, és akkor nem leszel függő. Jó dolog is lehet, nem kell mindig a rosszat meglátni benne.Én például a külföldi rokonommal ott beszélek, vagyis írok sokat.Míg nem voltam fent, alig tudtunk egymásról.
2011. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!