Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a facebookró...

Mi a véleményetek a facebookról? Fent vagytok? Nem vagytok függők? (:

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok,de kezdem azt érezni kicsit sokat vagyok fent rajta :D
2011. jan. 8. 19:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én először utáltam,de azóta változtam és imádom.Reggel,amikor 6-kor felkelek rögtön felmegyek rá,a suliban egész nap azt csinálom(órák alatt is xD),ha hazajövök tanulok,utána Goooo to face :D

De nekem az összes haverom ilyen,szóval annyira fel sem tűnik,csak amikor azt veszem észre,hogy hirtelen hajnali 1 van és én még mindig fészezek xD

2011. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
fogvatart
2011. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Lost.Star. ***** válasza:
0%

Fennt wagyok:D Mééég johh:D

Tökjó egy csomo sztár fenn van mindig kapok értesitést az üzi falra amit őők irnak ki és ez tökjo:D:D


meglehet jelölni a képeket... És a lájkok *-* <3

Facebook 4ever :D:D

2011. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Fent vagyok...és függő is. :D Nincs jobb dolgom. :D Ezvan... de eleve, iszonyú nagy kocka vagyok :DDD

18L

2011. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én is sokat vagyok fent, de nem vagyok függő:) Csak mert vannak külföldi barátaim is és velük sajnos csak chaten tudok beszélgetni:P

13L

2011. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!