Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megőrülök, nem bírom tovább...

Megőrülök, nem bírom tovább :S valami jó módszer hasonló helyzetekre?

Figyelt kérdés
Itt ülök a szobámban, a fülemben a füles és maxon a zene. Nem vagyok egy stabil lelkiállapotú ember, köszönöm ezt a hormonoknak. De megőrülök, mert max hangerőn is hallom ahogy anyám és apám 'ölik egymást'. Apám csalja anyámat, anya meg nem hülye és megtalálja a 'nyomokat'. Hogyan meneküljek ezek elől ? Komolyan megőrülök , segítsen valaki :S 13/L (ha ez számít)
2011. márc. 6. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális, hogy te aggódsz szüleid miatt, mert nekik kellene aggódniuk miattad!


Érted?


Az ott 2 felnőtt ember!


Te megy egy kisgyerek vagy ráadásul az ő gyerekük, és le sem szarják!


Ezt kellene belátnod végre!

És nem még aggódni miattuk..

2011. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
jó én tudom, hogy nem kéne aggódnom miattuk, de akkorsem bírom mosolyogva végignézni ahogy egy mocsk*s rib@nc tönkrevágja a családomat. Már bocsánat a jelzőért, de tudom ki a nő, és se munkája se semmi, ráadásul mint aki most szabadult az alkatraszból -.-
2011. márc. 6. 20:50
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

anonym_anomália !


Gondolkozz egy 13 éves gyakorlatilag még kislány fejével! A két ember, akikre úgymond felnéz, akiknek elvileg szeretniük kéne egymást, azok épp egymás fejéhez vágnak olyan dolgokat, amiket talán még ők sem gondolnak komolyan... Ilyen idegállapotban még magukra sem figyelnek, nem hogy a szerencsétlen gyerekre, aki meg van rémülve, mert egy kívülálló épp szétmarcangolja a családját... Természetes reakció, hogy aggódik, még ha nem is a szüleiért, ugyanis itt többről van szó, mint egy pl. ki nem takarított lakás...

2011. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%

: ma 20:56


Nem gondolkodok 13 éves fejjel, mert nem nekem kell lenőni, hanem neki felnőni, előbb utóbb így is úgyis, a te stratégiád hazugságra bíztat! szal ne menj pszihológusnak!


Az mégrosszabb ha a gyerek hazugságba ringatja magát, és sosem a családba betolakodó a szemét hanem a családból kitekintgető!


Nem a másik nő a hibás, hanem apád vagy anyukád vagy amelyik a másikat csalja!!!!


Épp emiatt gáz sok ember élete mert hazugságba ringatják magukat, és nem látják a valóságot, és nem is annak megfelelően cselekszenek.

2011. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Egy felnőtt ember nem fog megváltozni! A szüleid már évekkel ezelőtt is veszekedtek, talán egy másik nő miatt és ez azóta sem változott, semmi sem lett jobb, uh jobb ha szembenézel ezzel!

Minnél előbb, és nem ringatod magad hazugságba, mert a végén úgyis csalódni fogsz újra és újra!

2011. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%

Szal én a helyedben márcsak női szolidaritásból is anyád mellé állnék, és elküldeném apádat a búsba!! aludjon a küszöbön, vagy a nőjénél!


Hidd el ha kiállsz magadért apád visszavesz magából, és elgondolkodik!

2011. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

20:56os vagyok.


Nem akartam pszichológusnak menni, hisz tudom, hogy béna lennék hozzá. Amúgy szomorú, hogy szerinted 13 évesen kell felnőnie 2 vagy 3 ember hülyesége és szemétsége miatt.

2011. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Kénytelen felnőni, mert a helyzete kényszerití ebbe, ha hazugságba ringatja magát, akkor sosem lesz normális értékrendje és nem fogja tudni mi a helyes, mert a hazugságokhoz, és a meneküléshez fog ragaszkodni.
2011. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Bár talán a legesleghelyesebb megoldás úgyis az lenne, ha mindkét szülőjét elkönyvelné olyannak amiylen, és kihazsnálná őket a sajáét boldogulása érdekében hamár a gyerekkorát így megnyomorították.

Előbb utóbb úgyis nélkülük kell élnie, és a szar gyerekkorra, meg a rossz családi körülményekre jobb nem is emlékezni.


Ezért mondtam a barátnőnél alvást, vagy a mozizást.

2011. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
94%

Persze..használja ki a szüleit?Neked meg mi a bajod?

Most bocsánat hogy így kell írnom de a 19 éves lányra "hallgass".

Nekem is szoktak veszekedni de szerencsére nem ilyen problémák miatt.És kitartás!Én ilyenkor rájuk szoktam ordítani,volt már olyan hogy elindultam este 10-kor is ha kellet.Furcsa egyből abbahagyták.Csak az a baj hogy utána rám veszekedtek.:D De szerintem jobban "megéri" hogy rám veszekednek.:DD

14/L

2011. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!