Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túlreagálom? Szerintem nem...

Túlreagálom? Szerintem nem taníthatna így egy tanár.

Figyelt kérdés

Írnunk kellett egy történetet németórára. Nekem nagyon jó lett, nagybátyám, aki némettanár átnézte, nyelvtanilag helyes volt, osztálytársaimnak is tetszett, pedig sose jó nekik semmi, amit én csinálok. Az volt az egy gond vele, hogy egy oldalas volt(A4). A némettanárunk szörnyen bunkó. Ha valaki ír valami hülyeséget, felolvassa hangosan, névvel, és megjegyzéseket is tesz. Körbemutogatta ezeket a fogalmazásokat is, hogy melyikre hányast adna. Az enyémre azt mondta, hogy el se olvasná, rávágná az egyest, ha jó a kedve talán kettest. Rá is írta, visszaadta. Én kikéredzkedtem mosdóba, elmentem sírni, mert nagyon megbántott, mert a történet mellé egy kínos hülyeségemet is felidézte, az osztály meg szépen kiröhögött. A fogalmazást nyomtattam, a lapot belegyűrtem a zsebembe. A WC-ben elkezdtem bőgni, de a másik némettanárnő meghallott, megkérdezte mi a bajom. Megmutattam neki a történetet, elolvasta és megígérte, hogy beszélni fog az én tanárommal. Beszélt is, most még jobban csesztet a tanárom. Mit csináljak? Szülőket nem nagyon akarom belevonni és nem merek beszólni a tanárnak.

13L


2011. márc. 13. 12:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
oltsad le a tanárt ,midnegy, de cisnáld ki, én odamennék és ráborítanám a padot, báré n fiú vagyok
2011. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Botlik Bence válasza:

De miért hagyjátok ezt? Ha a tanár ilyen akkor nem csak egyedül veled ilyen, hanem sok más diákkal is.(gondolom) Ha ez így van, ebben az esetben én nem igazgatónak szólnék meg ilyenek mert ezek mint ahogy te is látod semmit nem tesznek. Hasonló volt már velem is. Összeálltunk 5-6an én teljes mértékben kikészítettük a tanárt olyan szinten, hogy minden egyes óráról sírva ment ki, mivel már nem bírta.. És a vége pedig az lett, hogy elgondolkodott rajta hogy valamit biztos rosszul csinál, tartottunk egy ilyen beszélgetős órát(Ofő, Igazgató,Igazgató helyettes, tanár, osztály) és kibeszéltük hogy kinek mi a problémája a másikkal, ezek után normális órák voltak év végéig. Ez idei történet. Jövőre reméljük újra ilyen jó lesz. A lényeg hogy nem kell félni a tanároktól azok is csak emberek, és hogy állj ki magadért...

16/F

2014. júl. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!