Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Kit válasszak?

Mit csináljak? Kit válasszak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiúnak tetszem az osztályból...

Egyik nap szerelmet vall nekem egy fiú, nekem is bejön bár szerelmet nem érzek, de mikor elhív valahova akkor igent mondok, aztán pár napra rá lemondom! Másnap jön egy másik fiú, kb. vele is ez van csak vele töb ideig húztam, mert annyira hülyének tartom magam h ezt csinálom szegény fiúkkal, h próbáltam úgy csinálni mintha ő is tetszene nekem, eközben kapok eg sms-t amit egy harmadik fiú írt és az eg ynagyon nagyon szép szerelemi vallomás volt.... őt már kedvesen elutasítottam, mert nem akartam több zűrzavart!!! Most mindenkit elutasítok, csak emiaat a fiúk nem néznek rám jó szemmel...

Aki nekem tetszik, ő most elutazott, 4 hónapja nem láttam, de nagyon nagyon tetszik! de szerintem én nem neki! Most már nagyon hiányzik!!! NAGYON!!! Segítsetek mit csináljak? És a többi fiúval? Pasizás nékül is elég nehéz kibírni! :$

13/L


2011. márc. 24. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

13 évesen pasizás nélkül nehéz kibírni?

Hová fejlődik- alacsonyodik a világ???

2011. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem pasizásnak nevezném, mert igazából még nem is csókolóztam meg ilyenek, de az a fiú tényleg nagyon hiányzik és én.... pfff... nehéz elmagyaraázni!

de lécci csak normális tanácsokat!

2011. márc. 24. 19:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Adhatok egy jó tanácsot? Szerintem azt fogod mondani hülye vagy...De hidd el felnőtt korodba iszonyatosan megfogod bánni hogy ilyen korán pasiztál. Ilyenkor még menj a barátnőiddel/barátaiddal el, biciklizzetek, vagy ami értelmes és szeretitek közösen csinálni. Felnőtt korodba mit fogsz mesélni a gyerekeidnek? Képzeld kisfiam kislányom és már 13 évesen pasiztam! Hűű de jó volt ezért nem volt gyerekkorom. Sokkal jobb lenne ha felnőtt korodba vissza gondolnál a gyerekkorodra és az jutna eszedbe, bárcsak lehetnék még gyerek! Felnőttként annyit pasizol amennyit akarsz, de gyerek többet nem lehetsz, és hidd el ezt a tanácsot érdemes megfogadni. Üdv
2011. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nem rád értem hogy hülye(rám fogod mondani a tanács miatt)
2011. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Még nem csókolóztál, semmi ilyen, akkor más a helyzet. Akkor értelek, Te a szerelem érzésre vágysz, az hiányzik.

Szerintem azok közül, akik itt maradtam, válaszd ki, aki neked a legjobban tetszik, és azzal kezdjetek el valamit kialakítani. Többet ne hülyíts egyszerre, erre nagyon érzékenyek a pasik.

Bocs az előzőért, rosszakat gondoltam :D

2011. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondat az 13 évesen még szerintem magas de ahogy neked jó.Hova utazott 4 hónapra iskola időben?Vagy elköltözött?Ha elköltözött és a közelben akkor válaszd őt mert neked is tetszik.Ha távolabb akkor távkapcsolat vagy pasizás.Te döntesz.
2011. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz....

Nem mondom h hülye vagy!

ÉS hülyén fogalmaztam h "pasizás" mert... még megölelni sem öleltem meg fiút...

csak... tudod ahogy ez a fiataloknál van...

leveleznek meg ilyenek...

De télleg nagyon durva mert csomó olyan ismerősöm van aki pl. már 10 évesen csókolózott és volt pasija/csaja meg ilyenek! Na ez tényleg gáz!

De nézz körül a világban! Most már nem találni olyan fiatalokat akik 14 év után kezdenek el randizgatni... :$

2011. márc. 24. 20:00
 8/14 A kérdező kommentje:

19:57

semmi baj! Igen, csak a szerelem érzés hiányzik! :$

2011. márc. 24. 20:03
 9/14 A kérdező kommentje:

nagy12!

Ázsiában van, és most ott tanul de májusban vissza jön! :$

2011. márc. 24. 20:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Értelek én! Csak óvatosan! Mert itt látok elég durvákat ehhez képest hogy ennyi idősen azt kérdezik meg kivel feküdjenek le...Emberek gyerekkor is kell az életben részben igazam van nem?
2011. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!