Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Kiket válasszak...

:) :) :) kérdése:

Mit csináljak? Kiket válasszak? :S

Figyelt kérdés

Holnap falunapja lesz nállunk és nem tudom kivel menjek :SSS

1)régi barátnők közülük az egyik unokatesóm és már picikorunktól barátnők vagyunk(E) :)velük megyek általában.még rajta kivül van egy lány akivel ugy 6 éve vagyok jóba(D) és egy "uj" lány (I)aki először a gyerekkori barátnőmmel volt jóba..de mostmár sokkal inkább D-vel,ami miatt E szomoru,hogy szinte már elválaszthatatlanok és I alig van vele.

2)osztálytársnőim.Idén hivtak magukkal hogy menjen eggyütt az egész osztály(lehet tavaly is hivtak márnem nem emékszem)de tavaly óta az változott hogy az osztálytársaim közül 3 lánnyal nagyon jóba lettem idén és hát végül is a többiekkel is elvagyok de nem annyira mint ezzel a 3 lánnyal.


Beszéltem a gyerekkori barátnőmmel kérdeztem tőle hogy mi legyen holnap?beszélt valakivel?ő mondta hogy még nem várta is hogy mikor hivjuk már(ilyen feldobottan mondta) és aztán mondtam hogy hivtak az osztálytársaim is és én nemtudom mit csináljak..ő azt mondta hogy nyugodtan legyek velük,mert ugye eddigi éveken 1. csapattal(velük) voltam,de halottam a hangján hogy már sokkal lehangoltabb meg minden.Szerintetek mi legyen?


TUDOM HOSSZU LETT,DE KÉRLEK OLVASSÁTOK EL MERT NEKEM NAGYON FONTOS LENNE :))(és bocsi a helyesirási hibákért)


2011. szept. 17. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem vágom, hogy minek kell választani, és miért nem mehettek mindannyian együtt?! ... Erre még nem gondoltál?
2011. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
át mert a két csapat nincsen annyira jóba..meg amug is hogy néznénk ki ha mennénk 11en egyszerre valahova :D(3an 1. csapat+7en osztálytársaim + én)
2011. szept. 17. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Én vágom miért nemmehtnek együtt mindannyian. Pl. X nembírja Y-t stb...


Ha télleg nagyon jóban vagy az "csapattal" akkor inkább velük menj. Az uncsitesóddal meg sokat taniztok amugy is nem ?!

2011. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát most csak az a baj hogy D ugye nagyon jóba van I-vel és ők tuti eggyütt lesznek E-t meg még nem hivta senki és most azt mondja hogy ki se jön :(
2011. szept. 17. 19:25
 5/12 A kérdező kommentje:
és főleg igy nemakarnám cserben hagyni...de viszont attól félek hogy akkor meg a másik csapat nem hiv máskor sehova ha most nem meek...én leginkább azt szeretném hogyha a 3 lány meg E meg én lennénk meg is fogom lehet kérdezni csak az van hogy ők lehet szeretnének a többi osztálytársunkkal is lenni..
2011. szept. 17. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
beszéld meg velük hogy együtt menjetek akkor lehet hogy majd mindenki bírni fogja a másikat
2011. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát mondtam E-nek hogy jöhetne velünk de azt mondta hogy neki már elment a kedve ettől aze gésztől,de én nem akarom hogy otthon maradjon..nem hagyhatom,hisz ilyen csak egy évbe egyszer van..Mosmár egyreinkább affelé hajlok hogy E-vel menjek és akk leht közbe megnézném vele eggyütt az osztálytársakat is :)Mit gondoltok?
2011. szept. 17. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem menj az osztálytársaiddal, és kérd meg E-t hogy menjen Ő inkább veled és az osztálytársaiddal.
2011. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kértem már de azt mondta hogy szerinte nem jó ötlet és hogy már el is ment a kedve az egésztől... :(((
2011. szept. 17. 22:21
 10/12 A kérdező kommentje:
meg az se biztos hogy az osztálytársaimnak tetszene..
2011. szept. 17. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!