Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 13 éves lányodat...

Elengednéd a 13 éves lányodat 30seconds to Mars koncertre?

Figyelt kérdés
Soproniak vagyunk és a legjobb barátnőjével és a barátnő bátyjával mennének.
2011. márc. 28. 06:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmiképp.
2011. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a báty, és hogy hol lesz a koncert.
2011. márc. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A VOLT-fesztiválon lesz, a barátnő bátyja 24 éves, ő vinné őket kocsival
2011. márc. 29. 06:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, amikor a szüleim először engedtek fesztiválozni voltra a nővéremmel, és két barátnőjével (ők akkor 18ak voltak), pedig mi budapest környékén lakunk. szerintem ez attól függ mennyire bízol a lányodban, és nagyban attól mennyire a fiúban, aki kísér. ha tudod, hogy figyelni fog rájuk, szerintem elengedheted. de ez rajtad múlik. te ismered őket. 17/L

amúgy most nyáron voltam 30 seconds to mars koncerten a szigeten a 2. sorban. nagyon jó volt, de nekem szerencsém van, mert sportoló vagyok, és nem nyomnak össze :) de ő nem hiszem, hogy eljutna az elejére, hátrébb meg már van hely. én bíznék benne, de mondom, azt te érzed, hogy te hogy vagy vele :)

2011. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!