Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Alig engednek el a szüleim....

Alig engednek el a szüleim. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, idén töltöm a 16ot. Kitűnő tanuló vagyok, sportolok, nem cigizek, nem drogozok. Van egy barátom, aki ugyanolyan mint én (de apa nem tud róla, mert nagyon kiakadna). Viszont nem akarnak elengedni a szüleim sokáig. Pedig néha szeretnék elmenni bulizni.

A múltkor is filmklub volt az osztályban, 8kor vége volt, és elmentünk az osztállyal a közeli játszótérre, persze már fél 9kor telefonált apa, hogy hol vagyok.

Ma elmentünk fagyizni néhány lány osztálytársammal. Sikerült kiharcolnom, hogy ne fél 10re, hanem háromnegyedre kelljen hazaérnem. Persze a többiek még Famous buliba mentek. Én meg húztam haza. Haza is értem időben.

Az alattunk lévő lakásban, bulit tartott a szomszédfiú (csak pipáztak!). 2 lány volt lent, meg 2 fiú és hívtak, hogy menjek le. Anyáék ezt sem engedték. Könyörgöm, péntek van! És csak a szomszédba mentem volna le!

Kezd elegem lenni, az állandó vitákból. Csomószor beszéltem már velük, de nem hatja meg őket...Mit tegyek?


2011. ápr. 1. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Átéltem. Szar volt. Túléltem. Várj és elmúlik. Jobb tanácsom nincs.
2011. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez van, majd később elengednek, biztos még fiatalnak tartanak a bulikhoz, én is csak 17 évesen mentem először, és lám túlélte, felnőttem, te sem halsz bele.
2011. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ismerős amit mondasz.. énis ezzel a problémával küzdök, csak én majdnem egy évvel fiatalabb vagyok nálad. Én már annak örültem, hogy a farsangi sulibuli után ott maradhattam néhány osztálytársammal fél kilencig a suliudvaron :S
2011. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel attól mert rágod a fülüket nem fognak hamarább elengedni.
2011. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hallod, enm irigyellek

szerencsére én enm vagyok bulizós, de a barátnőim is kivannak akadva, ha nem engedik el őket

és ilyenkor mit mondanak a szüleid, miért nem mehetsz? 16L

2011. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt még csak-csak meg lehet érteni, hogy nem engednek discoba, de a szomszédhoz sem? az azért 8egy kicsit durva
2011. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem maradsz le semmiről!


Ráérsz még 10 év múlva is orgiákra járni.

2011. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Semmit ne tegyél, fogadd el, hogy ebben a korban nem ezt kell csinálni hanem tanulni.


Tanulj erődön felül is, mégha kitünő is vagy, tanulj meg pl egy nyelvet rendesen beszélni pl spanyol vagy francia.


és hagyd ezeket a bulizásokat mert komolyan ráérsz tanultan és gazdagon is bulizni egész életedben.


Viszont ha most nem tanulsz később már nem fogsz mert nehéz lesz, nem áll ráa fejed ahogy öregszel, és csórón nem lehet bulizni sem.


Jó fizetése meg csak azoknak lesz akik tanult emberek.

2011. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mert néha bulizna attól még nem lenne síkhülye és nem kezdene rögtön bukdácsolni, nem tudom miért csak ez a két véglet létezik.. Én szoktam bulizni és csak történelemből van négyesem, minden más 5, szerintem ez teljesen normális és a szülők megengedhetnék, egy-két alkalom igazán nem nagy kérés, főleg, ha pl a szomszédhoz menne
2011. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem próbáld meggyőzni a szüleidet hogy valamilyen szinten már felnőttél. Kb az ellentéted vagyok, mert engem szinte mindig csak küldenének mindenhova.

Be is nőtt a fejem lágya eddig csak itthon punnyadtam a gép előtt, nem csináltam szinte semmit, mostmár meg szinte napközbe is mennék mindenhova :D. Sok mindenből kimaradtam, ha ezekről beszélgetsz a szüleiddel, akkor rá fognak állni.

Ja és mondd nekik hogy nem egyedül mennél persze buliba, hanem a barátaiddal.

16/F

2011. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!