Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Semmit nem engednek nekem a...

Semmit nem engednek nekem a Szüleim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a szüleim semmit nem engednek meg.

*se azt hogy ottaludjak 1 bnmnél.

*se azt hogy Pircinget tetessek be.

*se a hajfestést.

És ezeken kivül még nagyon sok mindent...

Aztmondják nem lázadozok. amugymeg 4es tanuló vagyok, sztem nem ezzel lehet a baj.

egyszerüen nem biznak meg bennem?


2010. jan. 16. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj gondolkozz el a szüleid verzióin. Én sem engedném! Még két év és engedni fogják meglásd. Ne kövesd te más tinik példáját. Legyél természetesen szép!!!
2010. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem engedik, mert szeretnek és féltenek, nem azért mert nem bíznak Benned! Várj még ezekkel a dolgokkal, nem maradsz le semmiről, ne aggódj.
2010. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
25%
4-es? Az elég fos. 5 esetén talán több esélyed lenne.
2010. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

A hajfestés és a piercing tiltása abszolút jogos.

Az ottalvósat nem értem, hiszen ha a barátnőd akkor simán lehetne. Fiúnál persze tök más a helyzet.

2010. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Megertem a szuleidet, hisz en sem engednem!

Szerintem meg tul korai varj meg par evet ezzel, nem kioktatni akarlak, csak jotanacs.

2010. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyi mindent kipróbálnék,de nem engedik...Azt hittem,hogy könnyebb lesz nekem,mert már a "nővérem kitaposta előttem az utat".Sőt nővérem is mondta nekem,erre apám azt mondta,hogy igen,tényleg könnyebben fogja megengedni nekem a dolgokat.

Én meg pont azt veszem észre,hogy nehezebben.Szerintem sajnos ez érthetőbb,hogy nehezen engedd meg egy csomó mindent,mert már csak én vagyok az "kicsi lánya".


Amit tehetünk,hogy várunk,hátha megengedik később.

14/L

2010. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
hú te szegény, hogy tudsz piercing meg hajfestés nélkül élni!!! képzeld, én 21 vagyok, azt teszek, amit akarok, már a magam ura vagyok, és tudod, te miért nem lehetsz az 14 évesen? épp azért, mert ilyen dolgokon jár az eszed...majd ha benő a fejed lágya, rájössz,hogy miről szól az igazi élet és röhögni fogsz jelenlegi önmagadon... addig pedig (szerencsére) a szüleid döntenek
2010. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a 4-es az nem olyan rossz,tartsd meg ezt a szintet:)

A barátnős ottalvást én sem nagyon értem,talán kérdezd meg tőlük,hogy ezt a dolgot miért nem engedik,és úgy próbálj velük erről beszélni:)

A piercing szerintem is korai,és a hajfestés is valamilyen szinten.Hidd el,nem ettől leszel jobb,meg több ember,és tényleg a természetes szépség az igazi.(Y)

De ha ez boldoggá tenne,ezzel a kettővel várj még pár évet,és biztos megfogják engedni:)


Utolsó válaszoló,te meg nem értem miért vagy ilyen bunkó!meg lehet ezt fogalmazni más hangnemben is,nem csak ilyen stílusban.


Kérdező:Sok sikert:)


17/L

2010. jan. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
ez nem bunkóság, hanem felháborodás...egyetlen negatív jelzővel sem illettem a kérdezőt, a bunkóság az, mikor valaki elkezdi lek.rvázni meg hasonlók... én még a felnőtt embereknél sem értem pl, miért csúfítják el magukat egy piercinggel...de hogy kislányok, akik szépek,fiatalok és virágzanak, miért akarnak ilyesmit művelni magukkal, azt végképp nem értem...
2010. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem azzal volt problmám amit írtál,egyetértek,hanem a cinikus stílussal..
2010. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!