Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kiközösítenek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiközösítenek! Nagyon bánt, és rosszul is érzem magam ez miatt! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Idén kerültem új suliba is, és el is költöztünk. Világ életemben (most 18 vagyok) falun éltem...Soha nem szerettem a nagyvárosokat,nagyon megszoktam az ottani barátokat, az ottani szerelmeket,az embereket, magát a falut mindent...Aztán a bátyám elköltözött Pestre, és anyám nem sokkal utána eldöntötte, hogy akkor mi is felköltözünk.Ez körül belül iskola félévekor lehetett, akkor kezdtem Pesten az iskolában. Teljesen más megye is volt,ahol laktunk(Komárom-Esztergom),így alapból fenntartásuk volt velem szemben.Legelső napom óta minden nap egyedül vagyok, és van, hogy szünetekben megtalálnak,parasztlányoznak, libáznak és hasonlók. Amúgy nincs rajtam semmi érdekes, ugyan úgy öltözködök, ugyan úgy beszélek, ugyan olyan vagyok mint ők...Nagyon bánt hogy ennyire eltaszítanak maguktól.És van egy fiú, ő az osztályom oroszlán lányainak a haverja, csak távolról imádom...Egyszer beszéltem vele, oda jött hozzám, és elnézést kért a barátnői(osztálytársaim) viselkedése miatt...Meg beszélgettünk is egy keveset...De azóta ugyan úgy semmi, mintha levegő lennék...Nem elég, hogy belecsöppentem egy vadidegen nagyvárosi iskolába,és emberek közé, akik viselkedésre ezek szerint nagyon eltérnek tőlem,de annyira visszavágyok az én kis falumba...barátaim és barátnőim közé, hogy az elmondhatatlan...Nagyon nagyon honvágyam van...A kérdésem, hogy mit csinálhatnék, igazából nem nagyon illik ide, mert a kilétemet nem tudom megváltoztani, de, ha ez jövőre is így fog menni, én tuti biztos hogy megőrülök...köszönöm előre is a válaszokat! 18/L
2010. máj. 25. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rá se ránts velem is pont ez volt, aztán egyszer csak észrevettem, hogy én vagyok az egyetlen az osztályban akit mindenki bír.:D
2010. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj minden áron beilleszkedni! Ezzel csak azt jelzed hogy "valaki végre barátkozzon velem"! Érezd jól magad! Aztán majd magától elhívnak mindenfelé a többiek mindenféle buliba.
2010. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok minden áron beilleszkedni...Ők teljesen nem az én világom...Persze, nem lenne ha rossz, ha nem utálnának ennyire, igazából ha néha hozzám szólnának nekem aztán az is bőven elég lenne:)...
2010. máj. 25. 15:24
 4/12 anonim ***** válasza:

szia. tudom, hogy ez nem segít, de én szívesen barátkoznék veled. talán nagyobb sikereket érnél el, ha nem egyből a közvetlen környezetedben próbálnál meg ismerkedni. jah, 18 L vagyok, személyes tapasztalatom is van ezzel, ha gondolod megosztom veled.

Ha vevő vagy rám írj privit. :)

2010. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod "hozzádszólok" néha, e-mailbe, vagy msn-en beszélgethetünk, hogy jobban érezd magad!:)
2010. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ilyen lány anno még általánosban volt a mi osztályunkban is. szegényt mindenki kiközösítette, volt aki egyszerüen utálta, és voltak akik csak nem vettek tudomást róla. a lányról tudni kell hogy nagyon büdös volt, igénytelen, haspólót hordott (kilógott a hája) , hónalj kutya..:S ezek mellett annyira be akart illeszkedni, hogy már ez idegesített mindenkit:S

általánosban nem voltak barátai, de ahogy jött a középsuli, egyből lettek barátai, és szerelme is.


lehet h benned van a hiba.. nem tudni :S

2010. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát...nem tudom, velem szerintem nincsen hiba(Szerintem)...nem vagyok igénytelen se semmi,rondának se mondanám magam...és nem állnak velem szóba, egy rossz szót sem szóltam hozzájuk soha:(...

Köszönöm a válaszokat...

Beszélgetős lány:)

Te budapesti vagy?:)

2010. máj. 25. 15:33
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, XV. kerületi
2010. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15:29 vagyok, és F/21, vagy inkább L/18-al beszélgetsz?:?D
2010. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért, kettővel együtt nem lehet? szerintem nem párkapcsolatot keres hanem barátságot. de persze ezt a KÉRDEZŐ tudja legjobban.
2010. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!