Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hord az osztálytársam...

Sweet_star kérdése:

Miért hord az osztálytársam szexkarkötőt? :o

Figyelt kérdés
5.esek vagyunk...A csaj 11 éves.A karkötőket egy olyan csajtól kapta,aki a legjobb barátnőmnek osztálytársa volt.És vmelyik nap a barátnőm megkérdezte tőle(attól,aki az oszttársamnak adta a karkötőkt) h azok szexkrkötők e...És a csaj mondta h igen OO'
2011. ápr. 8. 12:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy csomó belőle. Erről a szexkarkötős dologról olvastam már egy magazinban még régebben, de csak nevettem rajta.

Ha jól értem, akkor nem magától a csajtól kérdeztétek meg, ugye? Lehet, hogy fogalma sincs erről a badarságról.

Meg ha hord is, nem kell vele foglalkozni. Ő dolga.

14l

2011. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 :) :) :) ***** válasza:
77%
Divatból.
2011. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van..

Én sem tagadom, hogy azok amikor rákérdeznek.

Nekem szinte minden színbe:) Én is csak divatból hordom.

Gondolom, hogy ő is:)

13/L

2011. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
A sex karkötőnek semmi sexuális jelentősége sincs. :) Ez csak marketing, jó kis fogás :) Ugyan olyan, mint a sima, divatos színes karkötők. Szerintem jól néz ki. Had hordja, ártani nem fog neki. :)
2011. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
50%

amúgy miaz hogy szexkarkötő?

azt jelképezi hogy sokat szexel vagy mi? :D

2011. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
Ez úgy működik, hogy mindegyik színhez jár egy aktussal kapcsolatos tevékenység. (mondjuk nyalás, szopás, anál, orál, stb :D ) és amelyik színt(tevékenységet) hordod, azt vállalod be. :D
2011. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
De sztem a csaj TUDJA hogy az sexkarkötő...és mégis hordja.......
2011. ápr. 12. 13:59
 28/34 anonim ***** válasza:

Ez nem annyira újdonság azért, legalább is Amerikában már évek óta létező "jelenség".

Amúgy gondolom az osztálytársad így akar nagylánynak tűnni. Ez kb. olyan, mint a "Sörért dugok" póló, azt komolyan veszi bárki?

Azt tudom, hogy pl. Amerikában vannak olyan partik, ahol tényleg van jelentősége a karkötőnek, és ezzel mindenki tisztában van, de a köznapi életben az csak egy színes sz*r. Aki meg ilyen bulikba jár, az eleve csak oda veszi fel, nem máshova. És kétlem, hogy Magyarországon sokan járnának ilyen partikra, az meg pláne kizárt, hogy a 11 éves korosztály járna oda. Ez csak menőzés, semmi egyéb.

2011. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
amúgy ilyet hol lehet venni?:ddd
2011. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Neked nincs jobb dolgod, mint ilyen hülyesegekkel foglalkozni?

Amúgy meg biztos, hogy csak azért hordja, mert tetszik neki és lehet azt sem tudja, hogy valaki kitalált egy olyan ostobaságot, hogy az szexkarkötő.

2011. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!