Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hord az osztálytársam...

Sweet_star kérdése:

Miért hord az osztálytársam szexkarkötőt? :o

Figyelt kérdés
5.esek vagyunk...A csaj 11 éves.A karkötőket egy olyan csajtól kapta,aki a legjobb barátnőmnek osztálytársa volt.És vmelyik nap a barátnőm megkérdezte tőle(attól,aki az oszttársamnak adta a karkötőkt) h azok szexkrkötők e...És a csaj mondta h igen OO'
2011. ápr. 8. 12:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%
Ma kb minden második lánynak van ilyen. Nem hiszem, hogy Ők ilyen nagy dolognak tulajdonítják, csak hordják, mert most ez a divatos. Nem kell ennek a dolognak ekkora jelentőséget tulajdonítani. :)
2011. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
50%

1. nem sok közöd van hozzá, h mit hord 1 másik lány.

2. nem is biztos, h tisztában van vele, h ennek szexkarkötő a neve (én se tudtam)

3. foglalkozz a saját dolgoddal

2011. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%

jaj istenem pont ezért csinálja hogy felmerüljen bennetek a kérdés hogy jaaj ilyen menő vagy miért tetteti hogy aaz stb stb.. minden ilyen figyelemfelkeltésnek van hogy úú ő ilyet hord? aztán van a másik hogy csak azért hordja mert tetszik neki.

azért csinálja h féltékenyek legyetek hogy ő milyen menő, nagy..

2011. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha kapta,akkor nem biztos,hogy tudja,hogy azok szexkartkötők-e vagy sem.amúgy 10-11 évesen még nem ezzel kéne foglalkoznotok:)
2011. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%

hozd ide nekem azt a kis p.ncit. lerántom róla az összeset.


egy pár éve ezt még sima 'karkötőként' árulták. csak valami barom nagy pénzt csinál belőle így.


szexkarkötő.... úristen. ekkora f.szságot...

2011. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
úgyis egy ribi a csaj :D
2011. ápr. 8. 18:31
 17/34 AnonymusAnonymus ***** válasza:

Ne foglalkozz vele... Ahogy az előttem lévők is említették: TUTI, hogy ezeknek a felét sem tudja, hogy mi micsoda... Talán még Te sem... Ne akadj fenn ilyeneken, vagy ha annyira akarsz szórakozni, rántsd le róla, és nézd meg, hogy megcsinálja-e. xDD Bocsi, a mai nap hatása... x)

És tudom, hogy ez a megunt panelszöveg - hidd el, én unom, ha nekem mondják -, de a tanulással foglalkozz! És egy apró off: ha valóban 4-es, 5-ös lennél, akkor a "haggyatok" az mióta hosszú "gy"? A hisz az egyetlen ige, melynek a felszólító módja hosszú "gy"... Sorry, helyesírás-mániás vagyok... xD

13,5/L

2011. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
11%

szánalmas.

qurva kemények vagytok 11 évesen,gratulálok,neked is sok jó dolgod lehet ha ilyenekkel foglalkozol

2011. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Pár éve megy a műanyag karkotók voltak divatban. Nekem van egy kék Danubius rádió felirítos. Hát ez 'szopás' :D
2011. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%

[link]

ez?

ez nem szex karkötő te jó ég!

én is kaptam egy ilyet egy Biblia táborban xD ott meg nem hinném hogy szexkarkötőket osztogatnának pf

2011. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!