Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy is van ez? A fiam elkezte...

Hogy is van ez? A fiam elkezte egy hete festeni a körmét és képtelen vagyok ezt megemészteni.

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?

szétvet az ideg miatta


2011. ápr. 14. 18:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
72%
hány éves? mijen színűre?
2011. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
nyugi kinövi.. emo a divat
2011. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

feketére, pirosra vagy francia végűre

a barátnője hülyét csinál belőle, miatta festi, mert neki tetszik, 15 éves fiú

2011. ápr. 14. 18:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az élet. és a kamaszok. majd lesz a haja is színes és hülye a nadrágja, és télikabátban jár nyáron, és egy olyan lányt hoz haza, hogy majdnem elájulsz és ......

3 kamaszon vagyok túl, nem szóltam soha egy szót se. maximum kimentem a kertbe üvölteni egy nagyot, vagy a fürdőbe és hideg vizet loccsantottam az arcomba.

Most egyetemisták, és megbízható jó gyerekek.

2011. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jaj, na ettől félek én is, addig még van öt évünk de nekem már ez a félelmem:(

Segíteni nem tudok, a beszélgetés úgy is süket fülekre találna:(ha tiltod magad ellen fordítod, ha engeded akkor meg úgy lesz vele, hogy neki mindent lehet, ördögi kör.Minden esetre figyelem a válaszokat mert sose lehet tudni, hátha valaki tényleg olyat válaszol, hogy sikerül leállítani a gyereket.

2011. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam már nagyobbacska mint a tied, ő 18 éves és még mindig festi a körmét.mindig avval védekezik, hogy a lányoknak az ilyen fiúk jönnek be.változik a világ, változnak az emberek is és a fiatalok is.nem tudom hogy most mi a sikk, de már nagyon sok lányos fiút látni az utcákon.van olyan lány akinek ez a stílus jön be?
2011. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én tudok megoldást. akit érdekel privát emailben várom az msn címeket. (nem akarok levelezgetést csinálni, mert több kérdésem lenne és msnen könnyebb)
2011. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
2 atyai pofon :D
2011. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Én ugyanebbe a cipőbe járok... nekem is van egy fiam és a barátnője állandóan sminkelgeti, mitha a barátnője lenne.

Elég visszataszító!


A kiscsajt már le akartam szoktatni róla, de még sehogy sem ment. Engem is érdekel ki mit tud ajánlani.

2011. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Öhm... Csak én nem értem, hogy ez miért zavar mindenkit? Árt vele valakinek? Nem. Árt vele magának? Nem. Akkor meg? Szvsz nincs vele gond, nem egy durva vagy veszélyes dolog, hogy tiltani kelljen. (Mondom ezt úgy, hogy nemhogy a körömfestéket, de még ékszereket sem tűrök meg magamon.) Az meg, hogy nem tetszik... Anyámnak sem tetszett, hogy death metalt hallgatok és hosszúra növesztem a hajam. Mégsem próbálta megakadályozni soha. Az ízlés nem vita tárgya.
2011. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!