Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá a 12 éves...

Hogy vegyem rá a 12 éves lányomat, hogy ne pisiljen az udavron?

Figyelt kérdés
nagyon lutsa lány emiatt ha kinn van lusta bemenni, engem ez is zavar. de néha a fiu barátjai előtt is csinálja, amiért nagyon haragszom. testileg korán érik tehát már szőrösödik neki. a fiuk nagyon bámulják, ami engem zavar, de őt nem, sajnos nem szégyenlős, nagy bulinak tarja a dolgot.

2011. ápr. 14. 20:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

háát én olyan 5 évesen tiltottam volna meg neki.

szerintem 12 évesen egy lánynak tudnia kéne, hogy ez nem illik. Az enyémek se szégyenlősek,de tudják mi az illem.

2011. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
6%
ijeszd meg azzal, hogy ez bűn (amiben van is valami...) és, hogy hagyja abba mert a pokolba kerül
2011. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Mondd neki,hogy bent csinálja,hát nem igaz h a 12 éves eszével nem érti basszus..
2011. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Ideje egy komoly anya-lánya beszélgetésnek arról, hogy mit illik és mit nem, illetve egy komolyabb szexuális felvilágosítás sem ártana ha ezt fiúk előtt is bátran csinálja.

Mond csak el neki, hogy mennyire fogja magát emiatt szégyellni pár év múlva és, hogy ez pont egy olyan dolog amire nem szeretnéd ha magától jönne rá.

2011. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy mindig megígéri, hogy nem csinálja, másnap meg bentről látom, hogy pisil, gondoltam rá hogy elverjem. volt olyan is hogy kint voltam amikor pisilt. ha pisilés közben felkapom és beviszem a házba és minden pisis lesz, az használhat büntetésként?
2011. ápr. 14. 20:52
 6/34 anonim válasza:
93%

Maximum ez akkor használhat büntetésként ha aztán vele takaríttatod fel.

meg kell vele beszélni,szerintem ezt már rég kellett volna,de ha már így alakult mond el neki azt hogy miért nem illik és miért nem kellene ezt csinálnia.

2011. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj, egy próbát mindenképpen megér.

Közben fölvázolhatod neki, hogy úgy viselkedik mint egy mocskos hajléktalan aki ott végzi a dolgát ahol éppen rájön, nem mellesleg az egész kertet tönkre vágja. Aztán jöhet az, hogy takarítsa fel.

2011. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
Nincs esetleg van valami gond a kislánnyal? Mármint fejben? Tényleg bocs, csak ez jutott eszembe. És mi lenne, ha pelust ajánlanál fel neki? Az elég megalázó lenne számára. Szörnyű dolog, de azért meg lehet próbálni.
2011. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%
kamu.
2011. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Ezt már rég meg kellett volna neki tanítani, hogy wc-be pisiljen, nem 12 éves korban.
2011. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!