Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá a 12 éves...

Hogy vegyem rá a 12 éves lányomat, hogy ne pisiljen az udavron?

Figyelt kérdés
nagyon lutsa lány emiatt ha kinn van lusta bemenni, engem ez is zavar. de néha a fiu barátjai előtt is csinálja, amiért nagyon haragszom. testileg korán érik tehát már szőrösödik neki. a fiuk nagyon bámulják, ami engem zavar, de őt nem, sajnos nem szégyenlős, nagy bulinak tarja a dolgot.

2011. ápr. 14. 20:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
60%

12 éves vagyok én is és már kb. 3 éves korom óta nem pisilek az udvaron legfeljebb akkor intézem a dolgom a szabadban, ha fák között vagyok ahol senki sem lát.Ez nagyon gáz! A lányodnak mond meg, hogy ez nem normális!!Így egy ribinek fogják tartani, aki a fiúk előtt nyilvánosan csupaszkodik. Eléggé undorító... mond meg neki , hogy ha ezt folytatja akkor megfogják csípni a rovarok az intim részeit... Ez elfogja ijeszteni!

12/L

2012. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Még mindig aktuális a kérdésed, hogy kiemelted? Még mindig az udvaron pisil a lányod, ráadásul fiúk előtt? Gondolom azóta már nem csak a puncija szőrös, de talán már menstruál is.
2012. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy menjen ki az utcára mindenki elé és ott csinálja, vagy bemegy a házba.
2012. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Hiszem, ha látom. Pontosan hol laksz?
2017. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!