Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá a 12 éves...

Hogy vegyem rá a 12 éves lányomat, hogy ne pisiljen az udavron?

Figyelt kérdés
nagyon lutsa lány emiatt ha kinn van lusta bemenni, engem ez is zavar. de néha a fiu barátjai előtt is csinálja, amiért nagyon haragszom. testileg korán érik tehát már szőrösödik neki. a fiuk nagyon bámulják, ami engem zavar, de őt nem, sajnos nem szégyenlős, nagy bulinak tarja a dolgot.

2011. ápr. 14. 20:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
56%
Másképp kellett volna nevelned, hogy ne mutogassa másnak a punciját, pláne 12 éves korban.
2011. ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
73%
Ha már szőrös a puncija, lassan menstruálni fog. Akkor mások előtt cserél betétet? Vagy talán folyása már most is van, olyankor mit csinál?
2011. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
szerintem találj ki másfajta bűntetést, mondjuk elveszed a tv-jét ha van vagy amit nagyon szeret, elmondod neki ha meglátod ez vagy az lesz és megteszed, aztán ha elsőre nem használ tarts ki vegyél el szépen sorban mindent, előbb utóbb rájön nem viccelsz. és ha másért nem a bünti elkerüléséért abba fogja hagyni
2011. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

11 éves a lányom, de már évek óta nem csinál ilyet... a 7 éves talán tavaly nyáron még talán, de már ebben sem vagyok biztos.

Ez semmiképpen nem helyes! Ez elég intim dolog már az ő korában, serdül, nagylány lesz, nem is értem, hogy nem zavarja:S

2011. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
11%
hadd majd ra jon maga is h nem szabad en a en lanyom pl ha eljonnek hozzank a fiu baratai at oltozik elottuk es a bugyit meg a meltartot is atveszi ugy es else fordul 13 eves
2011. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

hát szerintem nem normális a lányod már bocsi... 12 évesen ezt felfoghatná már. vagy pedig egy k*urva hogy fiúk elött csinálja. na mind1, de ez nem normális, de tényleg...

ja és amúgy nem érik attól korán, hogy 12 évesen szőrös neki ott lent, mert annyi idősen már mindenkinek szőrös!

2011. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
63%
mond meg neki hogy ez gusztustalan
2011. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez röhej ekkora gázt !!!!!!! Mond már meg neki hogy legközelebb a szobában is csinálhatja :P !
2011. ápr. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%
Vagy kamu, vagy gratulálok az elb.szott nevelésedhez!
2011. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
először is: ülj le vele beszélgetni és magyarázd meg neki, hogy egy ilyen naghylányt már idiótának néznek és elküldik szihológushoz (letudom írni azt hogy pszichológus de így olyan cuki) másodszor: 12 évesen ha szőrösödik neki akkor nem ér korán. én faluban nőttem fel (köztudott, hogy a falusiak később érnek) de nálunk a lányok többségének 9 évesen volt melle és szőrösödött már nekik xD
2011. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!