Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit válasszak? Külföld, vagy...

Mit válasszak? Külföld, vagy másik város?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak már több, mint másfél éve. Anyukámékkal lakom. Anyumnak régi vágya, hogy kiköltözzön Svájcba, és egyelőre úgy tűnik, hogy ez meg is fog valósulni. Viszont akkor választanom kell, hogy elmegyek megint itthonról (amikor még együtt voltak a szüleim, Angliába jártam ki sokat, 3 nyáriszünetet ott töltöttem), távol a barátaimtól, az otthonomtól, új nyelvet kell tanulnom (egyetlen dolog, amit kifejezetten nem szeretek tanulni), viszont több a lehetőség és jobban tudnánk élni (amire semmi szükség, mert most se evickélünk, egy drága város egyik legelitebb részében lakunk, szóval mindenkit megkérek, hogy ne jöjjenek azzal, hogy biztos csak azt mutatják anyumék, hogy jól élünk), vagy pedig apumékhoz költözöm, ahol szintén mindent változtatni kéne, senkit se ismerek abban a városban, és tudják amúgy a szüleim, hogy ragaszkodom minimum a városunkhoz (amit írtam költözést, az városon belül volt), viszont erősebb iskolába tudnék járni. Ki hogy döntene, ha ilyen helyzetbe kerülne?
2011. ápr. 28. 14:06
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. =3 Megfontolom még, elvégre nehéz kérdés...
2011. máj. 2. 16:51
 22/23 anonim ***** válasza:
Én Svájcba mennék inkább, nem indoklom, hogy miért, mert már megtették előttem páran.
2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2014. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!