Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mire véljem ezt? (magyarázat...

Mire véljem ezt? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

A 13 éves lányom táskájában egy doboz banán ízű óvszert találtam...(ez nem kérdés mert a lányom imádja a banánt)

Vajon mi történhetett?

35/N


2011. ápr. 30. 19:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Vagy kíváncsiságból vett, vagy mással vetetett egy dobozzal :) Amikor 13 éves voltam, én is kíváncsi voltam arról, hogy is néz ki valójában az óvszer tapintásra stb. Vicces, mert engem is az ízesített óvszer érdekelt. Szerintem csak érdeklődik.
2011. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen fiatalon kezdte a szexet, legalább van benne annyi felelősségérzet, hogy védekezik.
2011. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy lenne barátja mert nekem nem mondja el.Megkérdeztem szűz e még,erre azt mondta hogy "-Szerinted?" és becsapta az orrom előtt az ajtót és bezárkózott. :-(
2011. máj. 3. 19:37
 14/22 anonim válasza:
ne aggodj mert ha ovszert találtál akkor ez azt bizonyítja hogy lehet hogy csak 13 éves.. és már nemi életet él.. de okos.. és tudja hogy védekezni kell !! nem mindneki van evvel így.. a lányod okos.. bár megkell beszélned vele hogy milegyen.. de legyél megértő. és ne légy ideges.. / az én anyukámmalilyet nem tuodk megbeszélni. mert kiakadna. :S / szóval... :)
2011. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
hát nem tudom hogy milehet.. lehet hogy csak kiváncsiságból vette de lehet hogy már él nemi életet. :/ :) ülj le vele..legyél megértőő :) és beszéljétek meg. :)
2011. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jaj, a kis meg nem értett tini :D Mondd el neki, hogy te csak a legjobbat akarod.
2011. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

fuhhénis ilyen voltam 13 évesen,és most ahogy igy becsapta az orrod előtt az ajot..hátt..en biztos nem hagynam ,h a lanyom ilyen legyen:D

vagy probald vele kedvesen megbeszelni,türelmsen,vagy mondd meg neki,h ez nem igy müködik,h ő igy viselkedik veled... ha ezutan is ilyen tiszteletlen,akk adj neki aprobb büntit. amugy a ovszeres kerdesről annyit,hogy nembiztos,h lefeküdt.de mindenkeppen kerdezd meg, amugy az is lehet,h azzal szorakoznak,h felfujjak,aztan azzal lufiznak,ez a slager mostanaban :D

16l

2011. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Kedves anyuka! Én 14 éves (takony) voltam amikor az első barátommal lefeküdtem, anyu ismerte a srácot, viszont titokban tartottuk a dolgot, nagyon vigyáztam hogy még véletlenül se találják meg az óvszerünket, mert féltem hogy baj lesz belőle...szertintem a lányod nem csinált úgymond semmit, ha nagyon titkolni akarta volna hogy gumi van nála, tuti jobban eldugja :) A másik fele...szerintem azért reagált így a kérdésedre, mert bántja hogy feltételezed róla ezt, hogy a hátad mögött nemi életet él, hazudik neked stb. Ülj le beszéld meg vele! Végülis semmi rosszat nem tett, ha hagyod elfajulni a dolgokat, ha nem beszélgetsz vele ilyenekről és nem kezeled úgy, mint egy felnőttett...nagyon alfajulhat a helyzet :( Az én anyám sajna sosem hallgatott meg :( 18l
2011. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 nusz válasza:

én még ott leragadtam , hogy találtál a táskájában... mégis mit nyúlkáltál bele? nekem anyám sosem csinált ilyet, meghagyta a magánéletemet...

23/L

2011. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Na jóó..hogy azért legyen valaki aki egy kicsit a 13 éves pártján áll..XD


13 éves, azaz abban a korban van, hogy bármelyik barátnője, ismerőse, többet tud róla mint Te. Ebben a korban én is ilyen voltam, épp elég neki, hogy a hormonjai tombolnak, izgul, hogy vajon milyen lesz ez első eset, tetszik-e a kiszemeltnek, stb. Valószínűleg még szűz az alapján hogy azt mondta hogy "Szerinted?!" és dühösen becsapta az ajtót. Egyébként tudom hogy az Anyja vagy, meg minden, de mit kerestél a táskájában?

Fogadok hogy Te sem örülsz neki, ha kutakodik a táskádban, ez az amit soha nem ért meg egy szülő. Egyébként a 13 a legrosszabb időszak, mert olyankor azt hiszed hogy már nagy vagy, pedig még nem..XD Mindegy, a lányod még szűz, és ha esetleg jobb a kapcsolata az Apával, akkor beszéljen vele.

2011. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!