Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit tanácsolnátok?...

Szülők, ti mit tanácsolnátok? A szüleim nem kedvelik. (tinik válaszát is várom)

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és van egy srác, aki nagyon bejön nekem, nos, a szüleim nem kedvelik... nem járunk, de elég jóban vagyunk... egyszer mentem át hozzájuk, de az is volt az utolsó alkalom...szüleim nem tartják jó ötletnek, hogy együtt lógjunk, szerintük nem való hozzám, sehogy sem...

Szóval esélyem sincs, hogy megkedveljék...


A baj az ott van, hogy nagyon kedvelem, nem tudom, hogy ő hogy érez, eléggé kétértelmű... Kedvel, mint barátot, táncolásnál flörtöl, nyomulós, viccelődésből mondta, hogy szeret engem. (persze nem úgy, mint egy barátnőt)

És az is lehet, hogy biszexuális...


Nem tudom, hogy mennyi esély van arra, hogy össze jöjjünk, beszélni akartam vele, és tisztázni, hogy mit érzek, de így, hogy tudom, hogy a szüleim nem fogadnák el, lehet, hogy el kéne felejtenem?


Szülők, ti mit gondolnátok egy hasonló szituációról?


2011. máj. 1. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy bi?
2011. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
51%
18 éves vagy kit érdekelnek a szüleid ha iylenről van szó? Nehoyg már ők határozzák meg kivel lehetsz meg kivel nem.Ne engedd h beleszóljanak a te dolgod és kész. Ha tiltanak azzal úgyis az ellenkezőjét érik el. ÉS ne hagyd magad, nem az ő dolguk.
2011. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Hát, ha valakiről felmerülne bennem, hogy biszex, tuti nem akarnék vele lenni. Haverként még csakcsak, de párkapcsolatban...

Ha belegondolok is hányinger kerülget. :S

2011. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
keringtek pletykák, hogy meleg, de sok barátnője volt állítólag... nemrégiben meg kapcsolatban volt egy sráccal, most meg szerintem az ex csajával jött össze... pletykákat hallok csak, de a mozdulataiból, beszédéből nekem az jön le, hogy igazak...
2011. máj. 2. 01:07
 5/13 anonim ***** válasza:
tisztázd vele, beszéljetek! a szüleid meg nemigazán szólhatnak bele, ha járni fogtok és működik a kapcsolat kénytelenek elfogadni (18 éve, azért ez már más szituáció, mintha pl. 14 lennél)
2011. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*18 évesen*
2011. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha 18 éves vagy már nagykorú, és a szüleid végképp nem szólhatnak bele, hogy mit csinálsz.
2011. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Először győződj meg róla hogy igazak e a pletykák. Nem lenne szép ha bele szeretnél egy olyan fiúba aki nem biztos hogy a lányokat részesíti előnyben. Kellemetlen lenne neki is neked is. Másodszor hagyd a szüleidet már nagykorú vagy és nem kell engedélyt kérned. Az hogy később hogy alakul majd elválik.
2011. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen ám,csak az a gond,hogy nem tudsz elköltözni,ha a szüleid kitagadnának.

Bár nem hiszem,hogy egy fiú miatt megtennék.Ne kérj tőlük engedélyt a találkozásra,a fiúval meg beszélj sokat!:)

Én engednélek titeket összejönni.:)

2011. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én szoktam a szüleimre hallgatni ,átgondolni mit mondanak

ő-k már azt is látják ami még téged nem érdekel most!!!De pár nap pár hónap múlva te is megtapasztalnád sírhatnál és az nagyon rossz érzés !Ezért szólnak előre a szülök hogy fölöslegesen ne legyenek ilyen rossz emlékeid KERÜLD EL.

2011. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!