Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányom teljesen ugy...

A 13 éves lányom teljesen ugy viselkedik mint egy fiú! Soha nem vesz fel szoknyát, csak fiú baratái vannak, nem szeret se táncolni se énkelni csak focizni és gördeszkázni. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Semmi lányos ruhát nem vesz fől mindenből fius kell neki . Késöbb nem lesz ebből vmi baj?
2008. febr. 14. 21:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyi idős vagyok, csak én szoknyás vagyok, mégse lányokkal lógok nagytöbbségben. Van két legjobb barátnőm, egy "plázapics@" és egy "glam-rockos", ők a lánybarátaim. Többnyire sportos fiúkkal vagyok, velük valahogy jobban meg tudom magam értetni. Jó, mert a csajokkal be tudunk ülni egy romantikus vígjátékra a moziba, a fiúkkal pedig röhöghetek szakadásig a Másnaposok kategóriájú filmeken és nem utolsó sorban jobban érzem magam, ha nem egyedül kell hazamennem este a sötétben:)
2011. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs én is ilyen vagyok...Foci, Judo, Gördeszka ezek a sportágaim! Szoknyát évzárón se se ünnepségen se soha majd talán egyszer...
2011. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen voltam gyerekként, ma boldog házasságban élek és 2 gyermekem van.:)Ne aggódj, sőt bizonyos szempontból jó is, mert elég sok 13-14 éves kislány manapság olyan mint egy kis r....c, riszálják magukat, pasiznak, valahogy ma ez a trendi. A te lányod legalább nem ilyen, örülj neki!
2014. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!