Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyenkor mit csináljak?

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez apró dolognak fog hangzani, de engem nagyon nyomaszt.

Szóval, 16 L vagyok. Engem elég sokan kerestek fel régebben a problémáikkal, néha még most is, de Én szívesen segítek nekik, adok tanácsot, még ha olyat is mondanak amire nem nagyon tud az ember mit modnani, megpróbálok nekik tippeket adni.

Viszont Én is tele vagyok gondokkal, lehet, hogy apróságok, de vannak amik nyomasztanak. És ha elmesélem akárkinek is, mintha senki se tudna tanácsot adni....néha ez nagyon nyomasztó. Tudom, hogy ezer olyan dolog van, amire az ember nem tud mit mondani, de nekem szinte egy kérdésemre se tudnak. Ha megkérdezem h xy szerint mit csináljak, stb, vagy azt a választ kapom, hogy szegénykém, vagy azt, hogy jajj de rossz, stb....És ilyenkor néha megbánom, hogy elmondtam mi nyomja a lelkem. Lehet ilyenkor valamit csinálni? Vagy valamivel levezetni a problémák által keltett feszültséget? A válaszokat előre is köszönöm:)


2011. máj. 5. 18:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy, és nagyon örülök, hogy ezzel a pár sorral is tudtam egy kicsit segíteni.

Nekem is vannak bajaim, főleg nálam is családi, de még elvagyok velük, nem okoznak egyenlőre dilemmát, uis pillanatnyilag nem foglalkozom velük, mert 1 mindennél fontosabb dolgom van, a kislányom, aki fél éves, és nagyon lefoglal. Tehát nem vagyok Veled egy idős, de átérzem a dolgaidat, mert vhogy emlékszem rá, hogy Én is hasonlókkal szenvedtem annó. :-)


A pszichológushoz csak annyit, hogy lehet tudod, de ha mégsem:

-pszichológus, akivel beszélgethetsz, segít megoldásokat találni, feloldani a gondokat.

-pszichiáter: kicsit beszélget, vagy figyel rád, vagy nem, és végül felír gyógyszert, amitől hóóóót diló lesz az ember, vagy "zombi". Na, a Te problémáidra nem Ő a megoldás, hisz itt lelki dolgokról van szó, tehát remélem nem ide kértél időpontot...:-)


Majd írj, hogy hogy tetszett a dolog, és hogy haladsz...szió, minden jót!

2011. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!