Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek már nem a párotokkal...

Szültetek már nem a párotokkal, hanem mondjuk a testvéretekkel vagy az anyukátokkal/anyósotokkal/barátnőtökkel? Ezt mindig előre kell egyeztetni az adott kórházzal? Akkor is lehet bent velem valaki, ha nincs fogadott orvosom?

Figyelt kérdés
Még messze van a szülés, de pár napja eszembe jutottak ezek, ma voltam a védőnőmnél és nem tudott egyikre sem konkrétan válaszolni...
2010. febr. 19. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátnőmmel szültem, mivel az apával szétváltak útjaink és nagyon haragudtam rá, nem akartam, hogy ott legyen (nem is erőltette a látogatást, mikor megtudta, hogy megszültem!). Így szóltam az orvosnak, hogy a barátnőm lesz bent velem, mivel anyukám túl aggódós, apukám meg azért mégis az apukám, meg nagyon nem is bírná lelkileg, hogy lássa, ott szenvedek. Így jött vele a barátnőm, aki szuperül állta a sarat. És ő foghatta meg először a kislányomat! :) Mivel azóta már mind a kettőnknek van párja, értelemszerűen ők lesznek (barátnőmnél volt már) bent a szülésnél.
2010. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nővérem szülésénél én voltam benn,nem egyeztettünk senkivel.De ezt sztem kórháza válogatja,ott kell megkérdezned,ha így szeretnéd.De szerintem semmi akadálya ugyan úgy bemehet bárki,mint az apuka,feltéve ha egészséges.

Nálunk egyébbként az apuka volt benn 2 különböző kórházban,nem egyeztettünk akkor sem előre,mert nem kellett.

2010. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm volt bent és senkivel nem egyeztettünk. Odamentünk hárman és mondtuk,hogy nem a párom jön be.
2010. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy személy lehet bent, nem feltétlenül az apuka. tőlünk előre megkérdezték, ki lesz, mondtam, hogy tesóm, és ennyi. én nem akartam volna semmiképpen, hogy a férjem bejöjjön, meg ő sem nagyon erőltette hál'Istennek.
2010. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nálunk az anyukám lesz az a bátor nyuszi aki végig csinálja velem:)
2010. febr. 19. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan a kapcsid az anyukáddal akkor simán:)


Én is bírtam volna ha anya is bent van,mert amikor én feladtam ő mindig hajtott és bíztatott ^^


Végül párom lett (úgy is volt ) mégis az ő lánya, ő akarta végignézni:)Én inkább lebeszéltem volna:)



Ha én ott lehetnék egy barátnőm szülésénál örülnék:)

2010. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a ritka példák egyike vagyok,anyósom volt bent velem!Sajnos én a családomra nem számíthatok,mindenki messze van!Párom az a rosszullévős fajta,nem bírja,úgyhogy egyedül indúlt a szülés,de nagyon féltem,és szerintem ilyenkor valakire akkor is szükség van,ill.jó ha van,ott gondoltam meg hogy mi lenne ha bejönne!Nagyon örült ő is meg én is!Előtte se volt rossz a kapcsolatunk,de ez csak jobbá tette!Tudom most biztos sokan csodálkoztok,de mindenkinek ilyen anyóst kívánok!Bátran kijelenthetem hogy imád engem is meg a kislányomat is!
2010. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, nálam ennyien voltak a vajúdás alatt:


a férjem, az anyósom, az ikertesóm(fiú) és felesége, a sógorom és felesége.


A tolásnál ennyien maradhattak:


a férjem, és az ikertesóm

2010. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nemkell több emberrel együtt szülni ez nem csoportos foglalkozás. az állatok szülnek egyszerre!
2011. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!