Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Cikiznek a fiú osztálytársaim....

Cikiznek a fiú osztálytársaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 12,5 éves 153 cm magas 47 kg súlyú lány vagyok. Szóval (nem nagyképűségből, csak már sokan mondták,) az osztályban lányok közül nekem van a legjobb alakom, nem is vagyok duci, de sovány se. És hát... a cicim is (szerintem) elég nagy (75A) és azt hiszik a fiúk hogy kitömöm. A barátnőim védenek, hogy nem-nem tömöm ki, de nem hiszik el. amúgy egy roma gyerek találta ki pénteken. 1-2 fiú már bement tesin az öltözőbe, hogy megnézzék hogy ki tömi ki. És nagyon zavar. Tudom, hogy szánalmasnak tűnök, és szerintem valakinek ez úgy esik le, hogy nagyképű vagyok. :( De tényleg nagyon zavar, és 12 évesen nemnagyon akarok levetkőzni előttük és mutogatni hogy nézd nincs is kitömve! Tudom azt is hogy sokan azt válaszolnátok hogy haggyam őket a francba, de én ezt nem tudom csak úgy nem észrevenni. Mivel válaszoljak rá? Mondták a fiúk hogy ha nincs kitömve akkor bizonyítsam be, mutassam meg. Én meg kérdeztem (reménykedve hogy a válasz nem lesz) Miért kíváncsi vagy a mellemre? a válasz: igen...Lehet az is hogy a fiúk abban a korban vannak amikor érdekli őket ez a dolog? A többi lány osztály társamnak(aki norm alkatú) mind 65A-s meg 65B-s melltartó kell. (Bocsi ha zavaros lett a szöveg :( )

Szóval ha mégegyszer kérdi valaki hogy kitömöm-e akkor mit válaszoljak?:(( Köszi valászt :)(Lécci ne oltogassatok :( )


2011. máj. 15. 21:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak, és az utolsó előttinek :) Amúgy már el is felejtették, ez csak egy ilyen egynapos "zápor" volt, de azért köszi a segítségeteket :))
2011. máj. 19. 15:03
 22/22 anonim ***** válasza:
Hordj sport melltartót tesiórán én is így győztem meg a fiú osztálytársaimat. L/11
2011. jún. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!