Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én tartom ezt felháborító...

Csak én tartom ezt felháborítónak vagy hagyjam és ne mérgelődjek rajta?

Figyelt kérdés
Az van, hogy az iskolánkban van egy olyan 4 osztályos gyerek, aki kicsit szegényebb körülmények között él, és szerintem ezért csúfolják a többiek meg stb. és gondolom, hogy kitűnjön nagy a szája meg stb. Na és az egyik osztálytársamnak 8-os lánynak nagyon elege van belőle nem tudom, hogy miért. És ma az volt, hogy menzások vagyunk és a gyerek vár az ételére én meg az oszitársam már eszünk és akkor elkezd valamit pofázni a gyerek erre megkérdi a tanártól az oszitársam, hogy megverhetie vagy nem tom mit. Erre a tanár azt mondta, hogy igen (azt hiszem nem tudom pontosan), majd az oszitársam felállt és jól tökön rúgta a gyereket, úgyhogy csak na. Erre a tanár nem szól semmit. Én meg elkezdem az oszitársamnak, hogy azért nem így kell ezt megoldani meg, hogy hiába utálja annyira ezt nem kellett volna. Aztán rám szól a tanár, hogy csillapodjak. Én meg visszaszóltam neki, hogy de nem látta, hogy mit csinált tökön rúgta a gyereket(lehet nem kellett volna, de én nem bántam meg). Aztán erre megszólal a tanár, hogy hát egy kis fül húzás is elég lett volna. Az oszitársam meg elkezdi nekem, hogy nagyot csalódott bennem, mert ő mindig megvédett meg minden. Úgy őszintén mi a francnak kell egy kölyköt bántani csak azért mert idegesít? Igaz, hogy a gyerek hibája is, de akkor is nem a tökön rúgás a megoldás. Most nekem van igazam vagy a másik félnek? Vagy minek szóltam bele?
2011. jún. 7. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mond el a szüleidnek hogy a tanár buzditja verekedésre a diákokat elég fúra lehet a tanári kar.
2011. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy mit történt pontosan, de a gyerek szólni akart az igazgatónak. Bekopogott mondták neki, hogy tessék beszélt valamit az igazgatónak erre kiröhögték (mert volt bent még egy tanár) és becsukták az ajtót a gyereknek meg azt mondták hogy várjon kint. :S
2011. jún. 7. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Kissé zavaros a történeted. Szóval vannak páran akik csúfolnak valakit azért mert a szülei kevesebbet keresnek, és a gyereknek már annyira elege lett hogy tökön rúgta azt aki csúfolta? Ha jól értettem akkor ez teljesen jogos volt. Nem tudom ha téged piszkálnának folyamatosan olyan dologért amiről nem tehetsz, te hogy díjaznád.
2011. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem. Azt a gyereket rúgták tökön, akit csúfolnak a szülei helyzete miatt.
2011. jún. 8. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A verekedés amúgy is egy primitiv dolog, az meg főleg "gyönyörű", hogy egy lány teszi, a hab a tortán pedig az, hogy 14 éves létére egy 10 éves kisfiút bánt.

Én tanitónéninek készülök és felháboritónak tartom, hogy egy tanár erre buzdit egy diákot.

Az ilyeneket úgy rúgnám ki, hogy a lába nem érné a földet, sőt, még azt is elintézném, hogy sehol ne dolgozhasson tanárként...

Hihetetlen, hogy ilyenek vannak.

A helyedben biztos beszélnék az igazgatóval, ha vele nem megy, akkor a szüleimmel.

És igen, neked van igazad.

L/24

2011. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szemmel láthatólag a dirivel hiába beszélnél.. inkább a szüleiddel beszélj.


Szomorú,hogy van ilyen!

2011. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy ti tényleg egy álomvilágban éltek-e de , ez nem ilyen egyszerű. Lehet, hogy ez még csak egy 10 éves kis srác, de az ilyen kis bunkókat senki sem teszi helyre, mert hát szegény meg kicsi is, de aztán egyre kezelhetetlenebbek lesznek, és hát a gyerekek gyakran verekednek, szerintem az ilyen helyzeteket általában túlreagálják a sulikban
2011. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Besz*rás, hogy mik mennek manapság. Egy 14 éves diák engedélyt kér egy pedagógustól egy negyedikes bántalmazására, a tanár pedig jóváhagyja a kérését?! Jómagam is elég "abnormális" iskolába járok immár 7 éve, de ilyet még sosem tapasztaltam! Az ilyen "tanárokat" kéne páros lábbal kirúgni, hogy csak úgy nyekkenjenek!

Mindenképp beszélj az igazgatóval! Vagy ha ő is ilyen retardált, legalább a szüleidnek mondd el, hogy verekedésre ösztönöznek a tanárok!

2011. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszolónak az a 4-es srác szerintem jobb fej, mint az osztálytársai. Azok nagyon bunkók. Még a tanárokat sem tisztelik. Úgyhogy a gyerek nem bukó csak nagy a szájja.
2011. jún. 9. 13:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ ,ha cigány akkor te is rugdosd meg.
2011. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!