Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én tartom ezt felháborító...

Csak én tartom ezt felháborítónak vagy hagyjam és ne mérgelődjek rajta?

Figyelt kérdés
Az van, hogy az iskolánkban van egy olyan 4 osztályos gyerek, aki kicsit szegényebb körülmények között él, és szerintem ezért csúfolják a többiek meg stb. és gondolom, hogy kitűnjön nagy a szája meg stb. Na és az egyik osztálytársamnak 8-os lánynak nagyon elege van belőle nem tudom, hogy miért. És ma az volt, hogy menzások vagyunk és a gyerek vár az ételére én meg az oszitársam már eszünk és akkor elkezd valamit pofázni a gyerek erre megkérdi a tanártól az oszitársam, hogy megverhetie vagy nem tom mit. Erre a tanár azt mondta, hogy igen (azt hiszem nem tudom pontosan), majd az oszitársam felállt és jól tökön rúgta a gyereket, úgyhogy csak na. Erre a tanár nem szól semmit. Én meg elkezdem az oszitársamnak, hogy azért nem így kell ezt megoldani meg, hogy hiába utálja annyira ezt nem kellett volna. Aztán rám szól a tanár, hogy csillapodjak. Én meg visszaszóltam neki, hogy de nem látta, hogy mit csinált tökön rúgta a gyereket(lehet nem kellett volna, de én nem bántam meg). Aztán erre megszólal a tanár, hogy hát egy kis fül húzás is elég lett volna. Az oszitársam meg elkezdi nekem, hogy nagyot csalódott bennem, mert ő mindig megvédett meg minden. Úgy őszintén mi a francnak kell egy kölyköt bántani csak azért mert idegesít? Igaz, hogy a gyerek hibája is, de akkor is nem a tökön rúgás a megoldás. Most nekem van igazam vagy a másik félnek? Vagy minek szóltam bele?
2011. jún. 7. 22:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem cigány. De ne legyél már ennyire cigány gyűlölő nem mindegyik dologtalan, és bunkó.
2011. jún. 13. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!