Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan pipák rám? ://

Jogosan pipák rám? ://

Figyelt kérdés
Ma felcsörrent a telefonom,egy ismeretlen szám.Felveszem és az apám volt!:|13 éve nem láttam6beszéltem vele és msot felhívott.Anyámék meg elkezdtek velem ordítani,hogy mi az h beszélek azzal a lepukkadt emberrel stb.Nevelő apám erre meg elrohant,gondolom mert nem esett jól neki,hogy beszéltem vele.Anyám meg keresi h hol van.És most én is eléggé ideges vagyok,remeg a kezem.hogy egy telefon hívás miatt...Mit tegyek?:(
2011. jún. 9. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek?13 éve nem kellettél neki.Azóta nem volt rád kíváncsi-tehát nem mondhatja,h csak anyukád miatt hagyott el téged,mert a lehetősége megvolt,h akár hetente találkozzon veled.Biztos,h nagyon piszkál téged,h mit akar ennyi idő után,de az én személyes véleményem az,h egy találkozás előtt dolgozzon meg a lehetőségért-mert nem érdemli meg.Lehet,h a biológiai apád,de a viselkedése alapján akár a szomszéd is lehetne,bár gondolom az is többet látott téged.

Persze ez a te döntésed,és te biztosan máshogy látod mint egy kívülálló.

2011. jún. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A 06:20-as vagyok. Egy próbát megér, ha mindketten akarjátok. Ugyanis megbocsájtás is létezik a világon. Te tudod, hogy haragszol-e apukádra. Ha nem haragszol és akarsz vele találkozni, senki nem tilthatja meg!
2011. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

csak akkor találkozz vele, ha úgy érzed, hogy akarsz!!!

Nem lehet ezt erőszakolni...

De a környezetedben lévőknek is el kell fogadni a döntésed, bárhogyan is döntesz, tedd azt amit jónak látsz... Ha kíváncsi vagy az apádra, mond meg neki, hogy szívesen megismered... lehet, hogy arra is fény derül, hogy miért nem keresett idáig...

2011. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hahó, kérdeztem valamit!

mit mondott az apád?

2011. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazából én meséltem,e mondta h ezen a számon mindig elérem.És h bánja ezt az egészet.
2011. jún. 11. 15:13
 16/17 anonim ***** válasza:
utolso vagyok nem akartam bunko lenni, bocsanat
2011. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem,semmi:)
2011. jún. 11. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!