Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd 15 éves lányodat...

Elengednéd 15 éves lányodat házibuliba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy évzáró buli. 18-an voltunk, mind ugyanabba a suliba járunk. Mindenkit ismertem a suliból, ott volt még 2 lány osztálytársam, illetve a szomszéd fiú akit már 9 éve ismerünk. Ezen kívül még a volt osztályfőnököm fia is. Szóval anyáék is ismertek egy pár embert... Nem mondom, hogy nem volt pia mert igenis volt, de tényleg nem szoktam inni, vagy csak egy nagyon keveset és tudom hol a határ. Az egyik sulitársam üres lakásában volt megrendezve szülők nélkül.

Anyáék csak fél 11ig engedtek el, pedig igazán megbízhatnának bennem. Legalább a kitűnő bizonyítványomért...

15/l 9.osztály


2011. jún. 12. 22:55
1 2
 11/12 3rdeye válasza:

ennyi idősen én eddig sem voltam elengedve, akkoriban én is úgy gondoltam, hogy már nagyfiú vagyok, de közben meg nem.


Kérdező: 15 évesen még kislány vagy!

2011. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

13 éves vagyok és elég ilyen kis nyámnyilának számítok (vagyis nem vok menő) de már 3 házibuliban voltam.

f

2011. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!